Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potajemnie nienawidzą swoich kobiet. Nie szanują i gardzą żonami

2022-01-29 7:27
Mężczyźni spod tych znaków, to najgorsi ojcowie. Wspólne wychowywanie dzieci to katorga
Autor: Szilárd Szabó/Pixabay Mężczyźni spod tych znaków, to najgorsi ojcowie. Wspólne wychowywanie dzieci to katorga

Mężczyźni, którzy nienawidzą swoich kobiet. Idealny związek oparty jest nie tylko na miłości i pożądaniu, ale przede wszystkim na wzajemnym szacunku. Wybierając partnera kierujemy się wieloma wytycznymi, uczuciami i emocjami. Bywa jednak czasem, że osoba, w której ulokowaliśmy swoje uczucia ich nie odwzajemnia, albo co grosza traktuje nasz jak zabawkę. Miłośnicy astrologii są zdania, że znaki zodiaku potrafią wiele zdradzić o danym człowieku. Przed mężczyznami spod tych znaków zodiaku lepiej uciekasz gdzie pieprz rośnie, nienawidzą oni swoich kobiet, lubią krzywdzić i czują się lepsi. Nie warto im ufać i się z nimi wiązać., taki związek może bowiem okazać się prawdziwą torturą. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nienawidzą kobiet i nie są dobrymi partnerami i mężami.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nienawidzą kobiet. To najgorsi mężowe i ojcowie, jakich można sobie wyobrazić

Każdy związek powinien opierać się na wzajemnym zaufaniu, szacunku oraz przyjaźni. Niestety, wiele kobiet lokuje swoje uczucie w niewłaściwych mężczyznach, którzy traktują je jak zabawki i jedynie je ranią. Przedstawiciele niektórych znaków zodiaku w związku są strasznymi terrorystami emocjonalnymi - manipulują, dołują nas, sprawiają, że czujemy się źle. Niejednokrotnie ranią swoją drugą połówkę - wszystko po to, aby postawić na swoim. Niestety związek z tymi znakami zodiaku przypomina czasem piekło. Miłośnicy astrologii uważają, że mężczyźni spod niektórych znaków zodiaku nienawidzą kobiet i nie warto się z nimi wiązać. Zobacz, których znaków zodiaku lepiej unikać. 

Czytaj również: Nów w Wodniku już 1 lutego. Jak wykorzystać energię Księżyca, by zmienić swoje życie?

Koziorożec - brakuje mu spokoju wewnętrznego. Ciągle goni za sukcesem i bywa w tym naprawdę bezwzględny - często jest nie fair wobec innych. Zamknięty, gburowaty, nieprzychylny. To jeden z najbardziej pesymistycznych znaków zodiaku - wszystko widzi w ciemnych barwach i zaraża tym swoje otoczenie, w tym także swoją drugą połówkę.

Rak - choć jest troskliwy i wrażliwy, to niestety jest także niewiarygodnie pamiętliwy. Przez lata będzie przy jakiejkolwiek okazji rozdmuchiwać twoje błędy. Rak gromadzi wokół siebie ludzi, żeby poczuć się bezpiecznie. Lubi ich uzależniać od siebie, okazując troskę. Jednak szybko staje się wobec nich zaborczy. W związku jest mistrzem we wzbudzaniu poczucia winy u partnera.

Baran - mężczyźni spod tego znaku są porywczy i wybuchowi, często mają napady zazdrości i potrafią uprzykrzyć życie swojemu partnerowi. Dodatkowo są niestali w uczuciach i mogą szybko zdradzić. 

Prowadzili seksbiznes, a na prostytutkach zarabiali podwójnie!