Nów w Wodniku już 1 lutego. Jak wykorzystać energię Księżyca, by zmienić swoje życie?

2022-01-28 17:18
Nów w Wodniku już 1 lutego. Jak wykorzystać energię Księżyca by zmienić woje życie?
Autor: Pixabay Nów w Wodniku już 1 lutego. Jak wykorzystać energię Księżyca by zmienić woje życie?

Nów Księżyca w Wodniku wydarzy się już 1 lutego. Żywioł powietrza wspiera postęp i zachęca do zmian. Będzie emanował potężną energią rozpoczynającą Nowy Rok Księżycowy. Nadchodzi cicha rewolucja, która będzie miała głośny finał. Wykorzystaj ten czas świadomie, a efekty poczujesz już wkrótce. Sprawdź, jak wykorzystać energię nowiu Księżyca w Wodniku.

Nów Księżyca w Wodniku wydarzy się we wtorek, 1 lutego o godzinie 06:49. Ciemny Księżyc jest symbolem nowego cyklu, a ten najbliższy dodatkowo rozpoczyna Księżycowy Nowy Rok. W Chinach zapoczątkuje rok Wodnego Tygrysa. O tym co przyniesie według chińskiej astrologii piszemy TUTAJ. Z racji tego, że Księżyc będzie w powietrznym znaku Wodnika poczujemy chęć zmian, a działania które teraz podejmiemy, zainspirują nas na kolejne półrocze. Wykorzystaj ten nów do porządków w domu i duszy.

ZOBACZ TEŻ: Zbliża się nów Księżyca w Wodniku 2022. Rozpocznie Księżycowy Nowy Rok. Co przyniesie?

Nów w Wodniku już 1 lutego. Jak wykorzystać energię Księżyca by zmienić woje życie?

Nów Księżyca w Wodniku to dobry czas na znalezienie siebie. Pobądź w samorodności zamiast rzucać się w wir wydarzeń. Pozwól sobie na emocjonalny reset, który oczyści cię z blokad. Zauważ, że nie zawsze musisz działać, czasami wystarczy tylko być. Ten nów pozwoli ci wsłuchać się w swoją duszę. Ile razy tłumisz swoje pragnienia? Kiedy twoimi emocjami rządzi ego, a kiedy prawdziwa ty? Odpowiedz na pytanie - czego dla siebie pragniesz? Gdzie się zatrzymać, a co w sobie rozwijać? Stwórz listę swoich pasji i talentów. Pragnień i celów. Co sprawia, że wzrastasz, a co, że kurczysz się i usychasz? Zrób sumienne porządki w swojej duszy. Zapisz wszystko. Hasło Księżyca w Wodniku to „Wiem”. Po tym nowiu zdasz sobie sprawę, nad czym pracować, by osiągnąć harmonię. Ale nie działaj od razu. Ta faza Księżyca służy do zestrojenia się ze sobą. Opracuj plan, który zaczniesz wdrażać, gdy Luny zacznie przybywać. Czyli za 2-3 dni. Żeby móc w spokoju spotkać się ze swoja duszą, oczyść atmosferę w domu. Osmuż pomieszczenia dymem z białej szałwii, umyj lustra i zapal białe świece z intencją. Nie zapominaj także o domownikach. Odłóżcie telefony, ugotujcie kolację i spędźcie wspólny wieczór. Niech ten czas pełen miłości i szczerości wypełni waszą przestrzeń.

ALE TO SIĘ CZYTA: Rozpoczął się sezon Wodnika. Jego energia odmieni nasze życie. Jak to wykorzystać?

Bardzo trudny quiz o seksie

Pytanie 1 z 8
Czy wiesz, że brytyjski wywiad MI6 używał spermy w trakcie I wojny światowej? Do czego była im potrzebna?
Tańczące z promocjami 24.01.2022r.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE