Przepowiednie królowej Saby

i

Autor: Shutterstock Przepowiednie królowej Saby

Przepowiednie i proroctwa

Mrożąca krew w żyłach przepowiednia Nostradamusa na rok 2023. Ludzi nie będzie stać na jedzenie, a wokół szerzyć się będzie plaga nienawiści

2023-01-02 9:22

Przepowiednie Nostradamusa budzą zaciekawienie i fascynację ludzi, którzy wierzą, że niektórzy posiadają moc przepowiadania przyszłości. Zdaniem ekspertów zajmujących się odszyfrowywaniem zapisków Nostradamusa przewiedział on śmierć królowej Elżbiety II, a także to, co ma nastąpić później. Ich zdaniem te przepowiednie Nostradamusa mówią o wydarzeniach z naszej najbliższej przyszłości i mogą się spełnić w roku 2023. To zdecydowanie nie są optymistyczne słowa. Nostradamus w swoich zapiskach wspomniał o wielkim głodzie i potężnej ciemności, która owije świat.

Przerażająca przepowiednia Nostradamusa na 2023 rok. Kim był Nostradamus? 

Wszelkiego rodzaju przepowiednie mają to do siebie, że najczęściej są zapiskami z dawnych kart historii. Zapiskami, które trudno odszyfrować i zrozumieć. Sprawia, że na dobrą sprawę można je dowolnie interpretować. Zdecydowanie najsłynniejszym jasnowidzem w historii był Nostradamus, a zwolennicy przepowiedni są praktycznie pewni, że przepowiedział on wiele wydarzeń z jego przyszłości. Nostradamus, a właściwie Michel de Nostredame urodził się w niewielkiej miejscowości, Salon-de-Provence w XVI wieku. Był lekarzem i swoim życiu walczył z epidemią dżumy i pomagał potrzebujących. Jednak to jego przepowiednie sprawiły, że imię Nostradamus zostało zapamiętane i budzi lęk do dzisiaj. Zdaniem miłośników przepowiedni mężczyzna przepowiedział II wojnę światową, atak na WTC z 11 września 2001 roku, a nawet śmierć królowej Elżbiety II. To właśnie te ostatnie wydarzenie sprawiło, że niektórzy zaczęli szukać w zapiskach Nostradamusa proroctwa dotyczącego 2023 roku. Co ich zdaniem może się wydarzyć?

Zobacz także: Oto Twoje szczęśliwe dni w 2023 roku! Zaplanuj swoje swoje szczęście. To idealne daty na zaręczyny, ślub i podejmowanie ważnych decyzji. Kiedy sprzyja szczęście?

Przepowiednia Nostradamusa na 2023 rok. Czekają nas dramatyczne wydarzania? 

Przepowiednie Nostradamusa opisane są w jego książce "Przepowiednie" z roku 1555. Co ważne, Nostradamus w swoich zapiskach nie używał dat. Sprawia to, że jego słowa można praktycznie dopasować do wielu wydarzeń. Przeciwnicy jego przepowiedni wskazują, że przepowiednie Nostradamusa to tylko zwykłe zapiski, które możemy interpretować jak chcemy. Zwolennicy jego przepowiedni przekonani są jednak, że Nostradamus faktycznie przewidział wiele wydarzeń ze swojej przyszłości. Jego przepowiednia dotyczące naszych czasów miały się ziścić między innymi w momencie śmierci królowej Elżbiety II. Co zatem ma nastąpić później? Nostradamus wskazuje, że jesienią i zimą czekają nas ciemności (niektórzy łączą to z kryzysem energetycznym) oraz wszechobecna drożyzna, która doprowadzi do kanibalizmu. - Nie ma opatów, mnichów, nie ma nowicjuszy do nauki; Miód będzie kosztował o wiele więcej niż wosk do świec; Wysoka cena pszenicy sprawi, że człowiek będzie tak poruszony, że zje bliźniego w rozpaczy - pisał Nostradamus. 

Sonda
Wierzysz w przepowiednie?
Pożar Leroy Merlin w Olsztynie
Nasi Partnerzy polecają