Myślała, że wygrała los na loterii. Powiększyli jej usta za darmo. Potem przeżyła dramat. To najgorsze, co mnie w życiu spotkało

i

Autor: TikTok/ @jessicacaileyburko Myślała, że wygrała los na loterii. Powiększyli jej usta za darmo. Potem przeżyła dramat. "To najgorsze, co mnie w życiu spotkało"

Kobieta nie mogła spojrzeć w lustro

Myślała, że wygrała los na loterii. Powiększyli jej usta za darmo. Potem przeżyła dramat. "To najgorsze, co mnie w życiu spotkało"

2023-06-29 15:43

Ta historia 28-letniej kobiety może być przestrogą przed nierozważnym decydowaniem się na zabiegi medycyny estetycznej. Jessica Cailey Burko była przekonana, że los się do niej uśmiechnął, kiedy zobaczyła wyniki konkursu na Instagramie. Kobieta wygrała darmowy zabieg powiększania ust. Niestety pożałowała go już kilka minut po wstrzyknięciu preparatu przez lekarza. "To najgorsze, co mnie w życiu spotkało" - wyznała na jednym ze swoich filmików na TikToku.

Powiększyli jej usta za darmo. Szybko pożałowała

Powiększanie ust przez kobiety to w ostatnich latach dość powszechny zabieg. Choć jest uznawany za raczej nieskomplikowany, to niestety należy zachować szczególną ostrożność, zwłaszcza podczas wybierania kliniki, która nam go wykona. W przeciwnym wypadku efekt może odbiegać od oczekiwanego lub – co gorsza – możemy doznać poważnych konsekwencji zdrowotnych. Boleśnie przekonała się o tym pewna internautka, która na TikToku opowiedziała swoją historię. Jessica Cailey Burko w konkursie na Instagramie wygrała darmowy zabieg powiększania ust. Początkowo 28-latka była zachwycona. Jednak od razu po ostrzyknięciu ust poczuła, że coś poszło nie tak. - To najprawdopodobniej najgorsze, co mnie w życiu spotkało – mówi zapłakana kobieta. Jej wargi były wyraźnie nabrzmiałe, dwukrotnie większe od naturalnych. - Bardzo bolało, co było dziwne, bo wiem, że nie powinno – dodała Jessica, pokazując swoje duże usta. Okazuje się, że po kilku godzinach od zabiegu spuchła jej również twarz. Najprawdopodobniej 28-latka doznała reakcji alergicznej na któryś ze składników preparatu zastosowanego podczas powiększania ust.

Teraz 28-latka ostrzega kobiety i apeluje o rozwagę podczas zabiegów medycyny estetycznej

Historia jaka spotkała Jessicę sprawiła, że ta postanowiła zaapelować do kobiet, planujących zabiegi medycyny estetycznej. - Bądź w 100 proc. pewna, że zabieg zostanie wykonany tak, jak tego chcesz. Sprawdzaj miejsca i trzymaj się tego, kogo znasz - mówi 28-latka. Ona sama miała sporo szczęścia, bo szybko znalazła klinikę, w której lekarz rozpuścił jej wypełniacz i już po kilku dniach jej twarz wróciła do normlanego wyglądu.

Sonda
Zdecydowałabyś się na operację plastyczną?
Zabiegi chirurgii plastycznej poprawiające wygląd piersi i brzucha po ciąży
Nasi Partnerzy polecają