Chiromancja

i

Autor: Shutterstock Chiromancja

Wróżenie z dłoni

Najbardziej tajemnicza linia na dłoni. Chiromancja wskazuje, że to ona odpowiada za nasze życie. Sprawdź, jakie będzie Twoje życie i kiedy się zakończy

2023-02-10 4:14

Chiromancja to zagadnienie z pogranicza ezoteryki. Już w starożytności wierzono, że linie na dłoniach mogą mieć wpływ na nasze życie oraz stanowić przepowiednie, co nas spotka w przyszłości. Najpopularniejsza lina na dłoni w chiromancji to linia życia. Każdy z nas przynajmniej jeden raz w życiu szukał linii życia. Jak się jednak okazuje to nie jedyna linia, której warto się podczas chiromancji przyjrzeć. O wiele bardziej znacząca niż linia życia wydaje się linia bransoletki. Odpowiada ona bezpośrednio za jakość naszego życia. Sprawdź, co linia bransoletki mówi o Tobie. Gdzie jej szukać i co oznacza?

Chiromancja prawdę Ci powie. Tak kiedyś przyszłość przepowiadały wróżki 

Chiromancja to nic innego jak wróżenie z dłoni. To chyba najpopularniejszy sposób przepowiadania przyszłości. Uważa się, że zainteresowanie tematem zaczęło się już ponad 5 tys. lat temu, a za kolebkę chiromancji uchodzą kraje wschodu, takie jak Indie, Chiny, Syria i Egipt. Dzisiaj zapewne wiele osób nie bierze chiromancji zbyt serio, jednak jesteśmy pewni, że każdy z Was przynajmniej raz w życiu sprawdzał linie na swojej dłoni. Najpopularniejsza w chiromancji jest linia życia, która rzekomo na określać długość życia i czas naszej śmierci. Biegnie ona od nasady kciuka ku górze. Przyjęło się, że chiromancji wróży się jedynie z lewej dłoni. Nie jest to do końca prawda. Lewa dłoń ma związek z tym co ukryte i nadnaturalne. Z tej dłoni przepowiada się przyszłość i osobowość człowieka. Z kolei prawa dłoń służy do ustalenia prawdy i podstawy działania.

Zobacz także: Co widzisz na tym obrazku? Prosty test na osobowość zdradzi Twoje największe talenty i zalety. Liczy się pierwsze, co ujrzysz

Czym są linie bransoletki i co oznacza?

Okazuje się, że bardziej niż linia życia znaczące mogą być linie bransoletki. Znajduje się one na nagarsku. W zależności ile linii bransoletki posiadamy, takie będzie nasze życie. Sprawdź, co na ten temat mówi chiromancja i co jest zapisane dla Ciebie> 

Chiromancja: pierwsza linia bransoletki 

Pierwsza linia bransoletki znajduje się najbliżej dłoni. Jeżeli jest czysta i mocna zarysowana to oznacza, że będziemy się cieszyć zdrowiem. W kleci wygięcie linia w kierunki dłoni może oznaczać problemy z układem rozrodczym. Tylko jedna linia bransoletki przepowiada krótkie życie. 

Chiromancja: druga linia bransoletki 

Druga linia bransoletki przepowiada nam długie życie. Jest ona również symbolem dobrobytu. Im bardziej jest ona wyrazista, tym nasza sytuacja finansowa oraz zawodowa będzie lepsza.

Chiromancja: trzecia linia bransoletki

Jeżeli masz trzecią linię bransoletki to możesz spodziewać się, że dożyjesz wieku ponad 80 lat.  Chiromancja wskazuje, że mocno zarysowana trzecia bransoletki życia oznacza sławę oraz sukces.

Chiromancja: czwarta linia bransoletki

Jak już się można domyślić czwarta linia bransoletki oznacza bardzo długie życie. Jeżeli jest ona wyraźna przeżyjesz je w szczęściu i radości. 

Sonda
Ile linii bransoletki widzisz u siebie?
Nasi Partnerzy polecają