Nie ufaj mężczyznom o tych imionach. Zdradzają, kłamią i nie szanują kobiet

2021-10-12 13:22
Mężczyźni o tych imionach są NIEZIEMSCY w łóżku! Sprawdź, czy jesteś na liście!
Autor: pixabay.com Nie ufaj mężczyznom o tych imionach. Zdradzają, kłamią i nie szanują kobiet

Istnieją mężczyźni, którzy skłonni są do regularnego okłamywania i zdradzania partnerek. Wielu z nich charakteryzuje również brak szacunku do kobiet. Pomimo starań, nie sposób utworzyć z nimi poważnej relacji. Czas zajmuje im flirt z kilkoma kobietami jednocześnie lub wygłaszanie seksistowskich poglądów. Tacy faceci przez swoją fałszywość nie nadają się do związków. Poznaj imiona mężczyzn, którym nie można ufać!

Aleksander - przyzwyczajony jest do życia pełnego rozkoszy i przyjemności, przez co ciężko mu wytrwać w codzienności stałego związku. Ma tendencje do dominacji nad partnerką, co w skrajności może przynieść negatywne skutki. Często zdarza mu się łamać zaufanie innych ludzi. Na trudność utworzenia z Aleksandrem związku, może wpływać również jego chwiejny charakter.

Norbert - jest wygodnym typem, który bywa leniwy. Boi się otworzyć w bliskich relacjach, co sprawia, że w związku jest skryty i niegodny zaufania. Życie Norberta jest niespokojne. Nie da się nie zauważyć jego skłonności do zdrad! Na imprezach będzie bardzo towarzyski i nie cofnie się przed flirtem.

Michał - posiada skłonność do surowego traktowania kobiet. Często głosi seksistowskie komentarze, co skutkuje brakiem sympatii ze strony płci przeciwnej. Gdy już uda mu się usidlić jakąś kobietę, jego brak wyrozumiałości wszystko psuje. Mimo, że sam popełnia wiele błędów, nie umie wybaczać innym nawet małych pomyłek.

Konrad - charakteryzuje się popadaniem w skrajności: albo zbyt mocno przywiąże się do Ciebie, albo będzie interesował się jedynie poznawaniem nowych kobiet. Ma on zmienny charakter, utrudniający stworzenie stałej relacji romantycznej. Konrad nie jest wytrwałym człowiekiem. Nawet najmniejsze trudności sprawiają, że szybko traci zapał i rozpoczyna poszukiwania nowej partnerki.

Sonda
Jaki jest Twój status związku?
Poradnik Zdrowie: kiedy iść do seksuologa