gadżety erotyczne

i

Autor: Pixabay

Gorące oczekiwanie na święta

Oczekiwanie do świąt nigdy nie było przyjemniejsze. Erotyczny kalendarz rozkoszy dla niej i dla niego. Oferta Super-Pharm rozpali Wasze zmysły

2023-11-29 9:50

Kalendarze adwentowe w ostatnim czasie biją rekordy popularności. Coraz więcej osób decyduje się na umilenie sobie oczekiwania do świąt właśnie niewielkimi podarunkami otwieranymi przez 24 dni grudnia. Hitem są kalendarze adwentowe z kosmetyki, herbatą oraz skarpetkami. Coraz częściej pojawiają się także kalendarze dla dorosłych. To magiczne boxy okienek erotycznych okienek na każdy dzień grudnia. W ofercie Super-Pharm znajdziesz wyjątkowy kalendarz adwentowy pełen gadżetów rozkoszy, które rozgrzeją grudniowe wieczory.

Erotyczny kalendarz adwentowy dla dorosłych z Super-Pharm

Oczekiwanie do świąt może stać się jeszcze przyjemniejsze. Zamiast biegać, sprzątać i gorączkowo przygotowywać wszystkie potrawy świąteczne, postaw na erotyczne umilanie sobie każdego dnia. Co powiesz na erotyczny kalendarz adwentowy? Odliczanie dni do świąt otwierając codziennie okienka prezentami staje się coraz popularniejsze. Kalendarze adwentowe to już nie tylko upominki dla najmłodszych. Dzisiaj na rynku znajdziesz kalendarze adwentowe z kosmetykami, świeczkami, skarpetkami, a nawet w  biżuterią. Nie dziwi zatem, że pojawiły się również kalendarze adwentowe z gadżetami erotycznymi. To może być dobry pomysł, by rozgrzać temperaturę w Waszym związku i przetrwać zimowe wieczory. Satisfyer Kalendarz Adwentowy Deluxe kupisz w Super-Pharm w cenie 299,99 zł. Zapewni Ci on 24 dni rozkoszy i zabaw we dwoje. W kalendarzu znajdziesz zabawki erotycznie zarówno dla niej, jak i dla niego. Nikt nie będzie poszkodowany. Satisfyer Kalendarz Adwentowy Deluxe to genialna propozycja dla dorosłych, którzy chcą zbliżyć się do siebie i oczekiwać na święta w pełni zrelaksowani. 

Zobacz także: Jesteś optymistą czy pesymistą? Prawdę o sobie poznasz w 2 sekundy. Spójrz na obrazek. Test charakteru

"Niezwykłych wrażeń dostarczą: bestsellerowy masażer intymny Satisfyer Cutie Heart, bielizna niemieckiej marki Penthouse idealna na uwodzicielskie spotkanie pod jemiołą, świeczka do masażu, która rozpala zmysły, gadżety elektroniczne i nieelektroniczne do wszechstronnej symulacji, a także olejek do masażu, który zapewnia skuteczne odprężenie. Kalendarz został stworzony, by zaspokoić oczekiwania zarówno kobiet, jak i mężczyzn oraz pozwolić Wam odkryć nowe oblicze przyjemności razem lub w pojedynkę".

Super-Pharm

i

Autor: Materiały prasowe Super-Pharm
Super-Pharm

i

Autor: Karolina Januszek Super-Pharm
Super-Pharm

i

Autor: Karolina Januszek Super-Pharm
Pechowa "torowa rewolucja" w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają