Dobra Dolina

i

Autor: Materiały prasowe Dobra Dolina

Parówki jak złoto

Parówki u jubilera! Nietypowa akcja na walentynki

Walentynki to święto, które wywołuje skrajne emocje. Podczas gdy jedni spędzają ten czas na miłosnych uniesieniach, u innych dzień ten budzi dużą niechęć. Niezależnie po której stronie barykady jesteśmy, staramy się znaleźć sposób, by mile zaskoczyć drugą osobę. Niezwykłe podejście do walentynkowego szaleństwa można zaobserwować w salonach jubilerskich m.in. w Warszawie, Wołominie, Bartoszycach, Ełku czy Giżycku, gdzie w alternatywie do pierścionka można znaleźć… parówki!

Dlaczego parówki Doliny Dobra i dlaczego akurat w salonie jubilerskim? Odpowiedź stanowi ich skład - dobry i czysty niczym złoto! Zabawną akcję można zaobserwować w wybranych salonach jubilerskich w Warszawie, Wołominie, Lidzbarku Warmińskim, Ełku, Bartoszycach, Suwałkach, czy Giżycku. Stoi za nią marka Dolina Dobra, która stawia na smak i jakość swoich produktów, zachęcając wszystkich do uśmiechu i podejścia do Walentynek z przymrużeniem oka. Zamiast wręczać drugiej połówce niejadalną różę, warto pomyśleć o czymś oryginalnym, smacznym, naturalnym i przyjaznym dla środowiska, takim jak parówki od Doliny Dobra. A jeśli te parówki połączymy ze wspólną kolacją, podczas której najważniejszy będzie czas spędzony razem, zamiast kulinarnych eksperymentów, może nam wyjść przepis na Walentynki idealne!

Zobacz także: Horoskop cygański. Starodawna wiedza Romów zdradzi Twą przyszłość. Czeka Cię wielkie cierpienie, a może otworzy się róg obfitości?

Dla wszystkich, którzy jednak nie chcą poddać się magii walentynkowego święta, Parówki od Doliny Dobra z czystą etykietą będą dobrym pomysłem na spokojny wieczór, ze smaczną i szybką w przygotowaniu przekąską oraz dobrym filmem w tle.

Polskie piosenki dla zakochanych - najlepsze hity
Nasi Partnerzy polecają