Tygryski

i

Autor: Materiały prasowe Tygryski

Przekąski dla każdego! Daj się porwać waniliowemu szaleństwu

2023-01-14 16:45

Przekąska, którą pałaszują z wielką chęcią mali i duzi… Tym razem w nowej odsłonie! Już teraz w ofercie marki Tygryski znajdziemy paluszki o wyjątkowo delikatnym, waniliowym smaku, które dodatkowo zostały wzbogacone witaminą D. Ochota na małe co nieco może pojawić się niespodziewanie, a ten smakołyk z pewnością dostarczy mnóstwa przyjemności z chrupania i smakowania podczas długich zimowych wieczorów.

Marka Tygryski, która jest liderem w kategorii najchętniej kupowanej marki chrupek kukurydzianych*, wprowadziła do swojej oferty nowy produkt. Mowa tu o paluszkach, czyli tradycyjnej przekąsce w nowej odsłonie. Tym co je wyróżnia jest delikatny, waniliowy smak. Dzięki temu nawet mała przegryzka będzie prawdziwą ucztą dla podniebienia. Ale to nie wszystko! Paluszki zostały wzbogacone witaminą D. Ponadto nie zawierają oleju palmowego. Tę pyszną i chrupiącą przekąskę z pewnością pokocha każde pokolenie.

Zobacz także: Astrologia szykuje zmiany, które dotkną ten znak zodiaku! Wyścig życia wystartuje dla niego ponownie, a na horyzoncie zazłoci zbroja nowej nadziei

A podczas długich, zimowych wieczorów doskonale sprawdzi się mobilna aplikacja Tygryski stworzona z myślą o Tygryskowych Rodzinach. Znajdziemy w niej zapewniające kreatywną zabawę i rozwijające umiejętności manualne – inspiracje do wykonania zabawek własnoręcznie. Edukacyjne bajeczki w wersji do czytania, oglądania i słuchania, które przekazują dzieciom wiele cennych informacji i pomagają w nauce ekologii. Ponadto jest ona bezpieczna i nie zawiera reklam. Rodzice również znajdą w aplikacji interesujące treści m.in. bezpłatne porady żywieniowe, a także wskazówki dotyczące wychowywania najmłodszych przygotowane przez specjalistów z zakresu dietetyki i psychologii. Oprócz tego dostępne są również zakładki, gdzie znajdziemy proste przepisy na ciekawe dania, przed których zjedzeniem dzieci nie będą miały żadnych oporów.

Tygryski

i

Autor: Materiały prasowe Tygryski
Czy jesteśmy przesądni? "Zawsze wstaję lewą nogą, bo łóżko tak stoi"
Nasi Partnerzy polecają