przepowiednia na wrzesień 2022

i

Autor: Shutterstock przepowiednia na wrzesień 2022

Przepowiednia na jesień 2022

Przepowiednia na wrzesień 2022 od znanej wróżki. Ten dzień będzie szczególnie ważny. Wędrówka w góry pragnień

2022-09-03 10:36

Wrzesień to niezwykle ważny miesiąc w tym roku. Zgodnie z przepowiedniami i horoskopami będzie to okres podsumowania i dla wielu osób może być on początkiem czegoś nowego. To czas sentymentalnego pożegnania z latem i oczekiwania na jesień. Jak zapowiada znana wróżka Aida Kosojan-Przybysz szczególnie jeden dzień we wrześniu 2022 może być znaczący. To czas, w którym wszystko się odmieni. Zobacz przepowiednie na wrzesień 2022.

Przepowiednia na wrzesień 2022. Te słowa musisz wziąć do siebie

Wrzesień to wyjątkowo magiczny czas w roku. Kończące się lato często budzi w nas nostalgię i sentyment do przemijającego czasu. Wrzesień to jakby wejście w dorosłość na nowo i przygotowanie się na ciemną i zimną jesień oraz zimę. Znana jasnowidzka Aida Kosojan-Przybysz przedstawiła właśnie swoją przepowiednię na wrzesień 2022. Jej zdaniem tegoroczny początek jesień może być dla wielu osób przytłaczający. Gonitwa współczesnego świata, wszechobecna drożyzna i powrót do szkoły mogą powodować stres i przytłoczenie. Wróżka zwraca uwagę, by odciąć się od negatywnych emocji i postarać skupić się na tym co w życiu najważniejsze. Jej zdaniem tegoroczny wrzesień będzie czasem podsumowań i snucia planów. Szczególnie jeden dzień we wrześniu 2022 będzie wyjątkowo istotny. - Kochani, przed nami miesiąc wyzwań. Wrzesień to czas wchodzenia na szczyty, na wędrówkę w góry pragnień i własnych możliwości. 9 zajmuje szczytowe miejsce w paradzie cyfr: to prawdziwa góra. Od 9 września zaczyna się proces podsumowania roku - napisała Aida.

Zobacz także: Tego znaku zodiaku boją się wszyscy. Najstraszniejszy w całym horoskopie. Skrywa tajemnice i manipuluje innymi

Były górnik opowiada o biedaszybach
Nasi Partnerzy polecają