Robisz to przed lustrem? To przynosi pecha

i

Autor: Shutterstock Robisz to przed lustrem? To przynosi pecha

Złe moce tylko na to czekają

Robisz to przed lustrem? Przestań! Tak ściągasz na siebie pecha. Zły los zagości w Twoim życiu

2022-11-30 20:19

Lustro w sypialni może przynieść pecha. Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę i ten modny dodatek gości w wielu sypialniach. Jeśli śpisz z lustrem skierowanym do siebie to nieświadomie ściągasz do swojego życia złe moce i nieszczęście. Lepiej wynieś je do innego pomieszczenia lub ustaw w inną stronę. Dlaczego nie wolno spać z lustrem skierowanym do siebie?

Dlaczego nie wolno spać z lustrem skierowanym do siebie?

Masz lustro w sypialni? W ostatnich latach posiadanie lustra w pokoju, w którym śpimy stało sie bardzo modne. Po pierwsze stanowi idealny element dekoracji, a poza tym świetnie optycznie powiększa wnętrze. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że nie wolno spać z lustrem skierowanym do siebie. Dlaczego? Otóż to przynosi pecha! Śpiąc z lustrem skierowanym do siebie ściągamy do swojego życia złe moce. Osoby wierzące w przesądy twierdzą, że kiedy śpimy, odpoczywa też nasza dusza. To dlatego wtedy często atakują nas koszmary, przed którymi dusza nas nie broni. A co ma z tym wspólnego lustro w sypialni? Kiedy się przebudzisz w lustrze możesz zobaczyć nie tylko swoje dobicie. Mózg człowieka jest w stanie stworzyć projekcję cieni, czy stworzeń, którzy mogą ukazać się w zwierciadle. Zgodnie z przesądami w lustrze skrywają się złe moce, które podczas snu mogą przenikać do naszej duszy i ją "zatruwać".

Lustro w sypialni zniszczy wasz związek

Istnieje jeszcze jeden powód, dla którego nie powinniśmy mieć lustra w sypialni. Zwierciadło powieszone naprzeciwko łóżka oddaje podczas snu nam i naszym partnerom negatywną energię. Jeśli chcesz mieć szczęśliwy i pełen radości związek rozważ usunięcie lustra z waszej sypialni. To właśnie kolejny powód, dla którego nie wolno spać z lustrem skierowanym do siebie.

Sonda
Wierzysz, że rozbite lustro przynosi pecha?
Znak zodiaku a charakter dziecka - Koziorożec
Nasi Partnerzy polecają