Słowa, które powinnaś wyszeptać przed snem. Spełnią się Twoje najskrytsze marzenia

i

Autor: Shutterstock Słowa, które powinnaś wyszeptać przed snem. Spełnią się Twoje najskrytsze marzenia

Słowa, które powinnaś wyszeptać przed snem. Działają jak magnes na szczęście i powodzenie

2022-07-06 10:40

Istnieje 10 słów, które wypowiedziane w ciszy przed zaśnięciem mają magiczną moc. Chodzi tu o tak zwane prawo przyciągania. To, na czym skupiamy swoje myśli do nas przyjdzie. I zgodnie z tym powstała formuła, która działa jak magnes przyciągający szczęście i powodzenie w naszym życiu. Opracował ją coach życiowy, Frederick Dodson. Jak brzmi to zaklęcie na szczęście?

Na czym polega prawo przyciągania?

Prawo przyciągania to teoria, która w ostatnich latach pojawia się coraz częściej. W mediach społecznościowych ludzie ochoczo przekonują, że to, na czym skupiamy swoje myśli, do nas przychodzi. Zgodnie z teorią przyciągania każdego dnia powinniśmy stosować tzw. manifestację, czyli informować Wszechświat o swoich ambicjach. Ważne jest, aby mocno wierzyć w to, że nasze pragnienia się spełnią i nie dopuszczać do siebie negatywnych myśli i emocji. Kolejnym niezwykle istotnym krokiem do przyciągania szczęścia jest okazywanie wdzięczności za to, co nas spotyka każdego dnia. I właśnie na tym skupia się formuła, którą opracował znany coach życiowy, Frederick Dodson. Ma ona pomóc przyciągnąć nam powodzenie i spełnić nasze pragnienia.

Słowa, które powinnaś wypowiadać przed snem, aby przyciągnąć powodzenie

Zdaniem coacha zajmującego się tematyką świadomości każdego wieczora, zanim położymy się spać, powinnyśmy wypowiedzieć kilka magicznych słów. Dlaczego? Ponoć w ten sposób sprawimy, że nasze pragnienia się spełnią i przyciągniemy do siebie szczęście. "Dziękuję za pokazanie mi, że ten problem został już rozwiązań" - to właśnie te słowa należy wyszeptać w ciszy, zanim zaśniemy. Można je powtórzyć, jednak nie więcej niż trzy razy. Dzięki tej formule wyrażamy wdzięczność i z góry zakładamy, że to, czego pragniemy, jest już nasze.

Sonda
Czy wierzysz w prawo przyciągania?
Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?