Speed Games x TikTok rusza z czwartą edycją

2022-05-22 7:39
Samochód
Autor: pixabay.com Samochód - zdjęcie poglądowe

Jaka jest najlepsza recepta na spędzenie zwykłego wtorku w niezwykły sposób? Naszym zdaniem idealny pomysł na dobrą zabawę to połączenie superszybkich samochodów, wyjątkowych gości oraz zdrowej rywalizacji. Na takie atrakcje zaprasza nas Kuba Przygoński wraz z platformą TikTok. Oznacza to, że czwarta edycja Speed Games zbliża się wielkimi krokami. To niepowtarzalne wydarzenie, pełne emocji i niezapomnianych doznań. Obecni na wydarzeniu goście będą mieli okazję konkurować ze sobą na profesjonalnym torze wyścigowym w najszybszych samochodach marki Toyota. Celem wydarzenia jest połączenie zdrowej rywalizacji z nauką bezpiecznej i odpowiedzialnej jazdy.

Topowe gwiazdy ze świata telewizji i social mediów spotkają się po raz czwarty na niezwykłym wydarzeniu motoryzacyjnym, organizowanym 24 maja na Torze Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim. Speed Games, czyli zawody rajdowe z udziałem najpopularniejszych gwiazd i sportowców, to autorski event zawodowego kierowcy rajdowego Kuby Przygońskiego. Obecni na miejscu goście będą rywalizować ze sobą w kilku konkurencjach oraz poznawać tajniki bezpiecznej jazdy samochodami sportowymi marki Toyota - GR Supra i GR Yaris. Zwieńczeniem wydarzenia będzie wielki wyścig gwiazd, podczas którego ścigać się będzie 8 kobiet i 8 mężczyzn.

Dotychczasowe edycje Speed Games zgromadziły na torach wyścigowych wiele znamienitych osobistości ze świata social mediów, telewizji i sportu, takich jak Kuba Norek, Maja Kuczyńska, Joanna Moro, Adam Zdrójkowski, Marcin Dubiel czy Anita Włodarczyk. Tegoroczni goście będą zacięcie rywalizować ze sobą w kilku ekscytujących konkurencjach, m.in. Time Attack, Drift czy Blink Time.

Zobacz także: Wróżba dla imion. Te imiona nie zaznają spokoju w tym tygodniu. Przepowiednia imienna

Super Prezenty swoją obecność na evencie pragną zaznaczyć w szczególny sposób. W specjalnie przygotowanej strefie zaproszeni goście będą mieli możliwość zakupienia voucherów z bogatej oferty marki i zapoznania się z jej szerokim portfolio. Ponadto, dzięki współpracy z partnerami FastForward oraz SJS Driving Experience, trzy wyjątkowe samochody - Lamborghini Gallardo, Ferrari Modena f360 oraz McLaren 570gt, obrandowane logo marki, będą przewoziły po torze wyścigowym uczestników wydarzenia i wzbogacały wystawę specjalną. Relacje z całego wydarzenia oraz wywiady z poszczególnymi uczestnikami dostępne będą w mediach w trakcie i tuż po jego zakończeniu.

Źródło: materiały prasowe

Speed Games x TikTok
Autor: Materiały prasowe Speed Games x TikTok
Zmiana organizacji ruchu na ul. Glinik. Drogowcy zamknęli ulice dla ruchu.