Te znaki zodiaku najczęściej nie zdają matury!

i

Autor: SHUTTERSTOCK Znaki zodiaku

Te znaki zodiaku w czerwcu 2022 czeka zły czas - problemy i awantury. Wróżba z horoskopu

2022-05-26 8:43

Które z dwunastu znaków zodiaku nie mogą liczyć na szczęście w czerwcu 2022. Horoskop nie jest dla nich łaskawy. W zbliżającym się miesiącu 3 znaki zodiaku czekają problemy i związkowe trudności. Może się okazać, że ich relacja nie przetrwa i rozstaną się oni z partnerem/partnerką. Zobacz komu los w czerwcu nie będzie sprzyjał, ich horoskop jest bezlitosny. Te znaki zodiaku powinny przygotować się na ciężki miesiąc i wszelkie plany dołożyć dopiero na lipiec.

Przepowiednia dla znaków zodiaku na czerwiec. Dla kogo horoskop nie jest łaskawy?

Zgodnie z horoskopem trzy z dwunastu znaków zodiaku czeka wyjątkowo trudny miesiąc. Gwiazd im nie sprzyjają. Lepiej niech nie planują one na najbliższe tygodnie podejmowania ważnych decyzji, a wszelkie plany niech odłożą na lipiec. W czerwcu może ich bowiem czekać pasmo niepowodzeń, a szczęście się od nich odwróci. Sprawdź nasza listę i zobacz, które znaki zodiaku w czerwcu 2022 nie mogą liczyć na dobrą wróżbę.

Zobacz także: Kwiaty szczęścia i bogactwa. Ustaw te rośliny na parapecie – unikniesz chorób i pecha

Te znaki zodiaku będą miały wielkiego pecha. Nic nie będzie się układać po ich myśli

Wróżba dla znaków zodiaku: Byk 21.04-21.05

Czerwiec przyniesie Ci rozczarowanie i smutek. Możesz się dowiedzieć o nieuczciwości partnera lub nawet zdradzie. Na domiar złego w pracy czeka Cię dużo stresu, a jeden ze współpracowników będzie plotkował na Twój temat. 

Wróżba dla znaków zodiaku Waga 23.09-23.10 

W czerwcu 2022 czeka Cię wiele stresujących sytuacji, będziesz musiał podjąć ważne decyzje. To nie jest jednak dobry moment na to, może się okazać, że intuicja Cię zawiedzie i wpadniesz w kłopoty. 

Wróżba dla znaków zodiaku Skorpion 24.10-22.11

Czeka Cię wyjątkowo trudny miesiąc, a problemy będą się piętrzyć w każdym aspekcie życia. W związku mogą przytrafić się kłótnie i ciche dni, a w pracy czeka Cię trudny projekt, na którym nie będziesz mógł się skupić. 

Sonda
Jak często sprawdzasz swój horoskop?
Wielka awaria komunikacji w Krakowie