Ten film z polskiego wesela obejrzało 21 mln ludzi. Imponujący pierwszy taniec dosłownie zapiera dech w piersiach

i

Autor: Youtbe/ Beres Film Ten film z polskiego wesela obejrzało 21 mln ludzi. Imponujący pierwszy taniec dosłownie zapiera dech w piersiach

Pierwszy taniec

Ten film z polskiego wesela obejrzało 21 mln ludzi. Imponujący pierwszy taniec dosłownie zapiera dech w piersiach

2023-09-11 12:20

Pierwszy taniec to jedne z najważniejszych i najbardziej emocjonujących momentów wesela dla świeżo upieczonych małżonków. Muszą oni wykonać niejednokrotnie skomplikowany układ choreograficzny. Ta para zdecydowanie podołała zadaniu na 200 proc.! Film z ich pierwszego tańca wyświetlono już ponad 21 milionów razy. - Ich taniec jest po prostu czarujący - piszą zachwyceni internauci.

Piękny pierwszy taniec polskiej pary stał się hitem Internetu. Obejrzano go 21 milionów razy

Pierwszy taniec jest jednym z elementów każdego tradycyjnego, polskiego wesela i zarazem jest chyba najbardziej stresującym momentem dla pary młodej podczas tego przyjęcia. Jedni przygotowują się do niego miesiącami trenując skomplikowany układ taneczny, inni idą na żywioł. I nie ma co ukrywać, że polskie pary najchętniej decydują się na choreografie inspirowaną filmem "Dirty Dancing" i tańczą do piosenki "Time of my life". Jedną z takich par była Ada i Mateusz. Trzeba przyznać, że ich pierwszy taniec to prawdziwy majstersztyk. Znakomicie odtworzyli scenę finałową z filmu, którą wykonali Patrick Swayze oraz Jennifer Grey. Ada i Mateusz co prawda swój wielki dzień świętowali już 4 lata temu, ale ich popisy na parkiecie obejrzano do tej pory już ponad 21 milionów razy. Tańcem inspirowanym "Dirty Dancing" są zachwyceni ludzie z całego świata.

  • "Wracam tu nawte po roku. Ich taniej jets tak czarujący"
  • "Ta niesamowita chemia między tą dwójką sprawia, że wszytsko wygląda perfekcyjnie"
  • "To jeden z najpiękniejszych tańców, jakie widziałam w internecie"
  • "Pięknie! Po prostu pięknie Wam to wyszło" 

- piszą w komentarzach internauci.

Sanah pokazała swoje wesele!

QUIZ. Czy znasz teksty piosenek weselnych? Od 8/10 zaczyna się impreza!

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst. "Hej dziewczyno, spójrz na misia / On przypomni, przypomni chłopca Ci / Nieszczęśliwego białego misia / Który w oczach ma tylko..."
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany