W popularnym show szukała mężczyzny z dużym przyrodzeniem. Po współżyciu trafiła do szpitala.

i

Autor: YouTube screen/ Tracy Kiss W popularnym show szukała mężczyzny z dużym przyrodzeniem. Po współżyciu trafiła do szpitala.

"Magia nagości"

W popularnym show szukała mężczyzny z dużym przyrodzeniem. Po współżyciu trafiła do szpitala. Tak teraz wspomina tę randkę

2023-03-03 11:58

Jedna z uczestniczek popularnego show dla dorosłych "Magia nagości" podzieliła się w sieci swoją historią z programu. Otóż Tracy marzyła, aby znaleźć w programie mężczyznę z dużym przyrodzeniem. Niestety randka z wybrankiem skończyła się dla niej tragicznie. Po współżyciu z Markiem kobieta trafiła do szpitala. Tak wspomina spotkanie z mężczyzną z programu "Magia nagości".

Szukała w "Magia nagości" mężczyzny z dużym przyrodzeniem

Program "Magia nagości" jest zdecydowanie przeznaczony dla dorosłej części publiczności. Show cieszy się sporym powodzeniem w Polsce. Uczestnicy wybierają w nim partnera, z którym wybiorą się potem na spotkanie. Może nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że bohaterowie show prezentują się całkiem nago. Czy można w nim znaleźć miłość? Wyznanie jednej z uczestniczek programu "Magia nagości" zszokowało wielu internautów. Tracy Kiss wzięła udział w show w 2016 roku. Wówczas kobieta przyznała, że szuka mężczyzny z dużym przyrodzeniem. Z racji tego, że kandydaci prezentowali się bez ubrań, Tracy szybko wytypowała idealnego kandydata na spotkanie. W oko wpadł jej Mark Redfearn. Niestety ich randka miała tragiczny finał.

Po stosunku z Markiem trafiła do szpitala

Tracy zdecydowała się opowiedzieć w sieci o tym, jak skończyła się jej randka z poznanym w programie "Magia nagości" Markiem. Jak wyznała na swoim kanale na YouTube po seksie z Markiem trafiła do szpitala i to w trybie pilnym. - Zdecydowanie pomaga posiadanie większego przyrodzenia. Mark kilka razy umieścił mnie z tego powodu w szpitalu, ale nic mi nie jest - wyjawiła. Mimo tamtej sytuacji Tracy ciepło wspomina znajomość z Markiem. - Był dla mnie bardzo dobrym wyborem, był idealną osobą - wyznała uczestniczka "maga nagości". Okazuje się, że znajomość Tracy i Marka trwała rok. Świetnie się ze sobą dogadywali i mieli podobne poczucie humoru.

Sonda
Oglądasz program "Magia Nagości"?
Paulina Gałązka o nagości i scenach erotycznych w „Dziewczynach z Dubaju”
Nasi Partnerzy polecają