Wielki horoskop na 2022 rok. Sprawdź, co czeka Twój znak zodiaku w nowym roku

2021-12-30 15:07
horoskop roczny 2022
Autor: SHUTTERSTOCK horoskop roczny 2022

Wielki horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na 2022 rok. Wielkimi krokami zbliżamy się do końca roku, grudzień to czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia i zamykania niedokończonych spraw. Rok 2021 upłynął nam przede wszystkim pod znakiem pandemii koronawirusa. Sprawdź, co czeka Twój znak zodiaku w 2022 roku? Dla kogo nadchodzące dwanaście miesięcy okaże się wyjątkowo szczęśliwe, a kto będzie musiał mierzyć się z kolejnymi wyzwaniami i trudnościami? Zobacz nasz horoskop roczny i przygotuj się na nowy rok.

Wielki horoskop na rok 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Baran 21.03-20.04

Miłość i partnerstwo: W połowie roku niespodziewanie może psuć się twój związek. Życie obok siebie będzie miało negatywne skutki dla waszej relacji. Single cyklicznie rozpoczynać i kończyć będą relacje partnerskie, jeszcze bez budowania poważnego związku.

Praca i finanse: Pojawią się nowe szanse oraz inspirujące wyzwania, które chętnie będziesz podejmował. Twoja kariera zawodowa nabierze rozpędu, co przełoży się na wzrost finansów.

Zdrowie: Zadbaj o gardło, krtań i struny głosowe.

Byk 21.04-21.05

Miłość i partnerstwo: Maksymalnie skoncentrujesz się na miłości i budowaniu swojego partnerstwa. Niektóre Byki mogą swój związek przypieczętować zaręczynami i/lub ślubem. Wiele powodów do radości będą mieli single, którzy spotkają miłość swojego życia.

Praca i finanse: Zdasz sobie sprawę, że w obecnej pracy jesteś niedoceniany. Zapragniesz zmienić zatrudnienie na pracę, która da ci więcej zarobków i satysfakcji. To się uda! Byki samozatrudnieni nawiążą nowe współprace, co przełoży się na wzrost finansów.

Zdrowie: Możliwe skoki ciśnienia i nawracające problemy kardiologiczne.

Bliźnięta 22.05-21.06

Miłość i partnerstwo: Zbyt często pojawiać się będą kłótnie i spory w twoim związku. Dlatego też często zastanawiać się będziesz nad jego sensem. Trzeba zacząć pracować nad problemami. Samotne Bliźnięta zbyt wiele czasu tracić będą na niezobowiązujące, krótkie relacje.

Praca i finanse: Będziesz pracować przerywanym tempem. Znacznie na twój stosunek do pracy będzie miało ogólne samopoczucie. Niewątpliwie, jeśli układać się będzie w partnerstwie, to i większy będziesz miał zapał do pracy. Czasem będzie on gasł.

Zdrowie: Zadbaj o skórę. Możliwe dolegliwości dermatologiczne.

Rak 22.06-22.07

Miłość i partnerstwo: W twoim partnerstwie może już w pierwszym kwartale roku dziać się źle. Jeśli zaczniecie ze sobą walczyć i rywalizować, może się to zakończyć rozstaniem. Single po wielu rozczarowaniach dopiero z końcem roku będą mogły liczyć na stały związek.

Praca i finanse: Czekają cię radykalne zmiany zawodowe. Wiele Raków zmieni pracę, a nawet profesję. Niektóre osoby zdecydują się nawet rozpocząć nowe zatrudnienie w innym miejscu terytorialnym, co wiązać się będzie z przeprowadzką. Pojawią się też możliwości inwestycyjne.

Zdrowie: Często odczuwać będziesz dolegliwości bólowe kręgosłupa.

Lew 23.07-22.08

Miłość i partnerstwo: W sferze uczuć niewiele zmian. Lwy pozostające w stałych związkach pielęgnować będą uczucie, ale jeszcze bez poważnych deklaracji i radyklanych zmian. W życiu singli, nawet tych cieszących się powodzeniem wciąż coś stać będzie na przeszkodzie, aby układać sobie życie.

Praca i finanse: Często odczuwać będziesz energię stagnacji i zastoju. Nie będzie to dla ciebie komfortowe, więc samodzielnie wymuszać będziesz innowacyjne działania. Brakować w nich jednak będzie konsekwencji. Uda ci się na koniec roku zaoszczędzić znaczną kwotę pieniędzy.

Zdrowie: Zadbaj o zdrowie psychiczne i ogranicz stres.

Panna 23.08-22.09

Miłość i partnerstwo: Mimo ogromnych starań, jakie wkładać będziesz w relację uczuciową, wciąż możesz zauważać dystans, a nawet opór partnera. Jeśli czekasz na deklaracje, niestety one szybko nie nastąpią. Singlom uda się zainicjować ciekawą, ale luźną relację.

Praca i finanse: Pojawiać się będą nowe szanse i różne możliwości rozwoju. Niestety przełoży się to na wzrost obowiązków zawodowych. Niektóre Panny podejmą kroki edukacyjne, aby poszerzyć swoje kompetencje. Finanse stabilne i niezagrożone.

Zdrowie: Możliwe, że czeka cię zabieg chirurgiczny lub operacja.

Waga 23.09-23.10

Miłość i partnerstwo: Nawiążesz przynajmniej kilka relacji partnerskich, które mogą się szybko kończyć niepowodzeniem. Z końcem roku będziesz już zmęczona rozpoczynaniem od nowa. W stałych związkach podejmowanie prób zajścia w ciąże. Niektóre zodiakalne Wagi wspólnie z partnerem zmienią miejsce zamieszkania.

Praca i finanse: Zmiany zawodowe niemal w każdym kwartale. Przez cały rok zmierzać się będziesz z nowymi wyzwaniami, które podniosą twoją motywację. Możesz podziewać się sukcesów zawodowych, które wzniosą cię na szczyty. Zdecydowana poprawa finansów.

Zdrowie: Ogranicz stres. Zalecane jest stosowanie medytacji i pracy nad emocjami.

Skorpion 24.10-22.11

Miłość i partnerstwo: Szczęście i pomyślność w sprawach uczuciowych. Single wejdą w nowy związek, dobrze rokujący na przyszłość. W stałym partnerstwie poprawa stosunków między kochankami i snucie wspólnych planów na przyszłość.

Praca i finanse: Twoja aktywność zawodowa nieco spadnie. Powodzenie w miłości i nowy związek sprawi, że często możesz zaniedbywać obowiązki służbowe. Może ci to przysporzyć kłopotów. Konieczna jest stała równowaga między pracą, a domem.

Zdrowie: Możliwe dolegliwości chorobowe układu oddechowego.

Strzelec 23.11-21.12

Miłość i partnerstwo: Jeśli jesteś w związku partnerskim, to obserwuj, czy wokół twojego partnera nie kręci się rywalka. Może się okazać, że twój związek zostanie wystawiony na poważna próbę. Single chętniej zawierać będą krótkie relacje oparte na przyjemnościach i doznaniach cielesnych.

Praca i finanse: Nastawiony będziesz na realizację długoterminowych planów. Chętnie inwestować będziesz w rozwój zawodowy, nawet jeśli wymierne korzyści miałyby przyjść dopiero w odległym czasie. Wyciągniesz z inwestycji finanse dopiero z końcem roku.

Zdrowie: Możliwe dolegliwości skórne.

Koziorożec 22.12-20.01

Miłość i partnerstwo: Niektóre samotne Koziorożce źle znosić będą brak partnera. Często pojawiać się może smutek i wątpliwości. Marzenia o szczęśliwym związku mogą być świadomie spychane na dalszy plan. W stałych związkach może pojawić się lekkie oddalenie oraz życie obok siebie. Zadbaj o stałość rozmów i bliskość emocjonalną.

Praca i finanse: Szans na rozwój i świetnych okazji, jakie były w roku ubiegłym, może być teraz zdecydowanie mniej. O wiele będziesz musiał samodzielnie walczyć. Nie wszystko układać się będzie po twojej myśli, ale upór pozwoli ci iść do przodu, mimo przeciwności losu.

Zdrowie: Zadbaj o kolana, szczególnie jeśli prowadzisz siedzący tryb życia.

Wodnik 21.01-20.02

Miłość i partnerstwo: W twoim związku często gościć będą kłótnie. Możliwe nawet, że partner będzie chciał mieć nad tobą dominującą pozycja, czemu będziesz się sprzeciwiał. Wzajemnie możecie na siebie źle działać, jeśli oboje nie zapanujecie nad emocjami. Single zapoczątkują relację przyjacielską połączoną z cielesnością, klasyczny romans.

Praca i finanse: Uświadomisz sobie, że jeśli chcesz osiągać więcej, to musisz tylko sam wypracować sobie ścieżkę kariery. Niestety nie będziesz mógł liczyć na współpracowników lub partnerów biznesowych. Możliwe cykliczne odpływy finansowe.

Zdrowie: Zadbaj o gardło, krtań i przełyk.

Ryby 21.02-20.03

Miłość i partnerstwo: Fantastyczny rok na wszelkie początki. Uda się singlom spełnić marzenie o ukochanym partnerze. Natomiast Ryby pozostające w stałych związkach również rozpoczynać będą nowy, bardzo dobry etap wspólnego życia.

Praca i finanse: Osoby rozpoczynające nową pracę, długo adaptować się będą do warunków nowego miejsca pracy. Sumienne z natury Ryby będą dawać z siebie jak najwięcej, aby nie rozczarować pracodawcy. Pojawią się nowe wyzwania i wiele nieznanych wcześniej obowiązków zawodowych. Dzięki temu będziesz sprawiedliwie nagradzany.

Zdrowie: Możesz często odczuwać dolegliwości bólowe w dolnym odcinku kręgosłupa.

Wróżka Cesaria
Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop roczny dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała Wróżka Cesaria. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK.

Poseł KO Paweł Kowal szykuje się do Sylwestra