Wielki horoskop numerologiczny na 2022 rok  Sprawdź, co mówią liczby

i

Autor: SE

Wielki horoskop numerologiczny na 2022 rok. Zobacz, co liczby mówią o Twojej przyszłości

2021-11-30 12:43

Wielki horoskop numerologiczny na 2022 rok. Zobacz, co liczby mówią o Twojej przyszłości. Dzięki numerologii mamy możliwość dokładniejszego i głębszego wglądu w swoją osobowość. Pomaga ona również poznać swoje przeznaczenie. Według założeń numerologii, każda liczba życia posiada wibrację, która determinuje powodzenie człowieka w różnych sferach życiowych. Co mówią Ci liczby o 2022 roku? Co czeka cię w przyszłości? Przeczytaj w artykule poniżej.

Jak obliczyć swoją liczbę życia?

Wystarczy zsumować cyfry z daty urodzenia. Dodawaj je do momentu otrzymania liczby od 1 do 11, np. gdy urodziłeś się 14 czerwca 1991r. obliczenia powinny wyglądać następująco: 1+4+0+6+1+9+9+1=31. Wynik ten ponownie sumujemy: 3+1=4. Tak więc Twoja liczba życia to 4.

1. Spotka Cię nowość, która pozwoli zaspokoić Twoją potrzebę samorealizacji. W relacjach powinieneś zwracać uwagę na swoje egoistyczne zapędy. Jeśli nad nimi nie zapanujesz - możesz stracić bliskiego przyjaciela. Będziesz w stanie skutecznie zarazić współpracowników swoim dobrym samopoczuciem i entuzjazmem. W Twoim związku przydarzy się sytuacja wywołująca u Ciebie silną zazdrość. Singlom przydarzy się okazja do stworzenia relacji pełnej wzajemnej opieki.

2. Dzięki wykazaniu się pokorą, uda Ci się osiągnąć długo wyczekiwany cel. Wśród Twoich znajomych pojawi się ktoś, kto ma w zwyczaju manipulowanie innymi. Uważaj na taką relację. Kwestia męcząca cię zawodowo może zostać rozwiązana kompromisem, jeśli wykażesz się odpowiednim zaangażowaniem. Romantycznym gestem zostaną zaskoczone dwójki będące aktualnie w związku. Single doświadczą takiego gestu ze strony osoby, po której wcale się tego nie spodziewają.

3. Pojawi się przed Tobą ścieżka pozwalająca na realizację nowego, emocjonującego doświadczenia. W pracy napotkasz skomplikowane zadanie, do którego rozwiązania nadasz się idealnie. Będziesz w stanie uchwycić odpowiednią inspirację do poradzenia sobie z nim. W najbliższym czasie doświadczysz wielu szalonych i przyjemnych chwil ze swoim partnerem. Trójkom niebędącym aktualnie w związku trudno będzie zapomnieć o ostatniej nieudanej relacji.

4. Stabilizacja Twoich finansów stanie się zagrożona. Uda Ci się z tego wyjść, jeśli wykażesz się skrupulatnym i praktycznym analizowaniem swojej sytuacji. Przełożony doceni Twoją sumienność i odpowiednio ją wynagrodzi. W miejscu pracy będziesz zmuszony do wysłuchiwania wywodów osoby, której nie będziesz w stanie polubić. U singli zdarzy się coś, co ułatwi decyzję o rozpoczęciu związku. Z kolei w związku czwórek, ostatni brak spontaniczności zostanie zauważony i naprawiony przez partnera.

5. Niechęć do podjęcia przez Ciebie ważnej decyzji będzie niosła za sobą negatywne konsekwencje. Z kolei Twoja porywczość wyjątkowo przyniesie pozytywny, jednak zaskakujący efekt. W pracy ponownie wystąpi podbramkowa sytuacja, w której będziesz musiał wykazać się sprytem. W życiu uczuciowym poczucie wolności i niezależności powoli zacznie ustępować dążeniu do pełnej stabilizacji. Od Ciebie zależy czy pozwolisz się jej rozwinąć, czy też zatrzymasz ten proces, poprzez zakończenie danej relacji.

6. Jeśli zdołasz przełamać swoje schematy działania, osiągniesz coś, co wydawało Ci się niewykonalne. W Twoich relacjach rodzinnych pojawi się problem, który uważać będziesz za poważniejszy niż inni członkowie rodziny. W miejscu pracy wykażesz się troską wobec drugiego człowieka, co przyczyni się do otrzymania realnego wsparcia przez osobę potrzebującą. Człowiek, z którym planujesz przyszłość okaże się być zbyt otwarty na kontakty z Twoimi konkurentami o jego względy. Do Ciebie będzie należała decyzja o odbyciu poważnej rozmowy lub o zakończeniu tej relacji.

7. W męczącej Cię od dłuższego czasu sytuacji nie pozostawaj bierny. Twoja intuicja tym razem się nie myli! Uważaj na nową osobę w Twoim otoczeniu. Będzie ona chciała nastawić przyjaciela przeciwko Tobie, poprzez opisywanie Ciebie jako osobę wyniosłą. Chwilowe kłopoty pojawią się w życiu zawodowym. Aby je rozwiązać, będziesz musiał skupić się na przyziemnych sprawach. Poznasz nową osobę płci przeciwnej, przy której poczujesz się jakbyś patrzył w lustro. U singli stanie się to okazją na nowy związek. U siódemek będących w związku będzie to próba wytrwałości i lojalności.

8. Sprawa, którą pragniesz rozwiązać jest poza Twoimi możliwościami. Musisz wykazać się cierpliwością i dać sobie pomóc. Twoja zbyt silna powaga zostanie przełamana w relacji z nowym, zabawnym znajomym. Współpracownicy i przełożony staną się wyjątkowo wdzięczni za Twoje zdolności organizacyjne. W najbliższym czasie rodzina wynagrodzi Ci to, jak dbasz o ich dobrobyt. W życiu uczuciowym czeka Cię krok ku relacji idealnej. W związkach stan relacji zdecydowanie się poprawi, natomiast u singli - nadarzy się okazja do stworzenia doskonałego związku.

9. Dzięki rozwiązaniu zaległego problemu, odnajdziesz długo poszukiwaną równowagę pomiędzy życiem duchowym a intelektualnym. Wykazana przez Ciebie chęć pomocy, zostanie przez innych błędnie zinterpretowana jako wścibskość. Praca zawodowa wykonana w najbliższym czasie przyniesie Ci spełnienie. Partner, potencjalny partner lub bliski przyjaciel nadużyje Twojego zaufania i skrzywdzi Cię. Będzie to dla Ciebie trudna sytuacja. Jeśli jednak wykażesz się wytrwałością w swoich wartościach moralnych - może ona przynieść pozytywne dla Ciebie skutki.

10. W najbliższym czasie dowiesz się czegoś zaskakującego o swoim przyjacielu. W tej sytuacji będziesz musiał się zdystansować, aby spojrzeć na problem obiektywnie. Ludzie postrzegający Ciebie jako chłodną osobę, zmienią swoje zdanie poprzez pewne nadchodzące wydarzenie. Nastąpi ono mimowolnie, więc nie musisz zmieniać swojego postępowania. Twoja elokwencja kolejny raz pomoże Ci przebrnąć przez trudne chwile w pracy. Aby nie utracić partnera lub zdobyć szansę na utworzenie związku, powinieneś pozbyć się dystansu w relacjach. Nie obawiaj się wyrażać emocji otwarcie, a zaowocuje to udaną relacją romantyczną.

11. Przypadek pozwoli odkryć Ci kolejny talent, który z czasem pochłonie dużą ilość Twojego wolnego czasu. Twoja potrzeba bycia docenionym przez innych zostanie zaspokojona w sytuacji, która pozornie będzie wydawać się zwyczajna i nudna. W pracy czeka Cię stagnacja. Nie natrafisz na nowe możliwości rozwoju, a przebieg Twojej kariery będzie raczej rutynowy. Strach przed stabilizacją uwidoczni się w najbliższym czasie zarówno u singli, jak i u związanych jedenastek. Będzie to trudna dla nich sytuacja, do której rozwiązania będą musiały przyłożyć wiele starań.

Sonda
Interesujesz się numerologią?
Express Biedrzyckiej - Stefan Niesiołowski: Kolejne wybory rozstrzygną się na ulicy