Imię dla dziecka a znak zodiaku

i

Autor: Shutterstock Imię dla dziecka a znak zodiaku

Imiona dla dziewczynek

Wyjątkowe imię dla dziewczynki, które podbiło serca rodziców. Oznacza władczynię ludzkich serc

2023-04-03 9:19

Wybór imienia dla dziecka to dla wielu przyszłych rodziców ciężki orzech do zgryzienia. Dzieci często otrzymują imię po innych członkach rodziny lub po świętych patronach. Jedno z imion dla dziewczynki cieszy się niesłabnącą popularności i podbija serca kolejnych pokoleń. To imię oznaczające wielką władczynią oraz potężną siłę i zwycięstwo. To jedno z najsilniejszych imion dla dziewczynki, które w 2023 roku również jest niezwykle popularne.

Prześliczne imię dla dziewczynki popularne w 2023 roku. Siła i zwycięstwo

To imię dla dziewczynki cieszy się niesłabnąca popularnością i już od wielu lat znajduje się w czołówce nadawanym imion. Według danych przedstawionych przez portal jakieimie.pl w Polsce nosi jest ponad 200 tys. osób, z czego nawet dwóch mężczyzn. Oznacza ono przede wszystkim zwycięstwo i pochodzi od jednej z najbardziej znanych bogiń. Chodzi o imię Wiktoria. Etymologia tego imienia pochodzi o łacińskiego słowa "victoria", które oznacza nic innego jak zwycięstwo. To symbol chwały i niesłabnącej siły. Imię Wiktoria nosiła rzymska bogini oraz jedna z najbardziej znanych władczyń czyli angielska królowa Wiktoria Hanowerska. Kobieta Wiktoria uchodzi za pewną siebie i dosyć powściągliwą w swoich uczuciach. Nie potrzebuje zwracać na siebie niepotrzebnej uwagi, jednak zawsze osiągnie to, co chce. 

Zobacz także: Ten znak zodiaku latem 2023 otrzyma wyjątkowy spadek. Horoskop wskazuje jednak, że nie będzie to, czego się spodziewa. Spuścizna wiary

Numerologiczna cyfra dla imienia Wiktoria

Wiktoria w numerologii jest 7. To dosyć burzliwa i emocjonalna cyfra, której żywiołami jest ogień i woda. Numerologiczna 7 do symbol kobiecej intuicji i umiejętności dyskusji. Jest romantyczna i wierzy w siłę uczuć. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, cechują ją upór i pewność siebie. Ma także silnie rozwiniętą intuicję i dobrze odnajduje się w strefie duchowej. 

Sonda
Podoba Ci się imię "Wiktoria"?
Wielki horoskop miesięczny na kwiecień 2023. Te znaki czeka miłość
Nasi Partnerzy polecają