Zabawia się z 23-letnią nianią na oczach żony

i

Autor: TikTok/ raypo3 Zabawia się z 23-letnią nianią na oczach żony

Szokujące nagranie pary

Zabawia się z 23-letnią nianią na oczach żony. Wideo trafiło do sieci. "Widać, że lubią się dotykać"

2022-08-09 10:29

W sieci pojawiło się nagranie, które wywołało burzę. Widać na nim, jak ojciec dwójki dzieci bawi się w najlepsze z ich 23-letnią nianią. Para tańczy ze sobą, nie szczędząc sobie przy tym czułości. W pewnym momencie mężczyzna nawet łapie nianię za piersi. Co ciekawe, wideo nagrała i wrzuciła do sieci jego żona. - Widać, że oni po prostu lubią się dotykać - komentują internauci.

Rachel jest mamą dójki dzieci i żoną Andrew. Kobieta jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i co jakiś czas wrzuca filmiki, które cieszą się ogromną popularnością. Przeglądając jej konto na TikToku, nie sposób nie odnieść wrażenia, że niezwykle ważnym członkiem jej rodziny jest młodziutka niania. Lizzy jest obecna niemal na każdym nagraniu, uczestniczy w imprezach rodzinnych i spędza z nimi nawet wolne wieczory. Choć internauci grzmią, że relacja niani i męża jest niesamowicie podejrzana i doszukują się między nimi romansu, to Rachel nic sobie nie robi z tych insynuacji. Wręcz staje w obronie 23-letniej niani, twierdząc, że Lizzy jest częścią ich rodziny. "Jest jak nasza młodsza siostra" – twierdzi Rachel. I dodaje, że jej mąż nie ma zbyt wielu okazji, aby spotykać się z nianią, jednak gdy już do tego dochodzi, jest niesamowicie szczęsliwy. "Kochamy ją na śmierć. Jest naprawdę głupkowata i dziwna, a my możemy żartować i zadzierać z nią, i vice versa" - dodaje kobieta.

Mąż zabawia się z młodziutką nianią na oczach żony

Kilka miesięcy temu media obiegło nagranie, które Rachel zamieściła w mediach społecznościowych. I to właśnie za sprawą tego wideo jej rodzina stała się popularna. Filmik nagrała sama Rachel. Kobieta nie spodziewała się, że wywoła takie zamieszanie. Na krótkim nagraniu widać, jak Andrew tańczy z młodziutką nianią. Oboje obejmowali się, podnosili dla zabawy. W pewnym momencie mężczyzna chwycił Lizzy i uniósł ją na wzór kultowej sceny z filmu "Dirty Dancing". Wtedy Rachel nie wytrzymała. - Dotknąłeś jej c***ów - krzyknęła kobieta do męża. Ten się nie przejął uwagą żony i kontynuował wygłupy z nianią.

Internauci nie mają wątpliwości, że para ma potajemny romans

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci nie kryją swojego zniesmaczenia i wręcz sugerują, że mąż Rachel ma romans z młodziutką nianią. - To, co robią, nie wygląda nawet na zabawę. Widać, że oni po prostu lubią się dotykać - piszą w komentarzach. - Myślałam, że kobieta na nagraniu jest jego żoną. Jest między nimi chemia - dodaje inna internautka. Rachel broniła 23-latki i męża przekonując, że Lizzy jest częścią ich rodziny i czuje się przy niej swobodnie. Kilka dni temu na swoim koncie ponownie opublikowała podobne nagranie z okazji rocznicy. Znowu widzimy na nim mężczyznę i nianię  w akcji. 

Sonda
Czy uważasz, że tak bliska relacja z nianią jest dobra dla rodziny?
Czeski mąż Maryli. Rodowicz biegała nago po hotelu | Historia z Koprem