Wróżka Aida jest duchowym wsparciem dla wielu osób

i

Autor: Instagram.com/aida_kosojan_przybysz_official Wróżka Aida jest duchowym wsparciem dla wielu osób. Ma wazne przesłanie dotyczace szczęścia

Daj sobie moc

Znana wróżka Aida Kosojan-Przybysz zdradza przepis na szczęście. Ta mantra pomoże Ci w trudnych chwilach

2023-03-30 11:55

Wiosna potrafi być wyjątkowo przytłaczająca i czasem powoduje u nas spadek energii. W dodatku również astrologia w ostatnim czasie nie ma dla nas litości. Po raz pierwszy od przeszło 200 lat Pluton znalazł się w znaku Wodnika. To bardzo ważne zjawisko, które będzie miało wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Wszystko to może sprawić, że poczujemy spadek motywacji i chęci. Wróżka Aida Kosojan-Przybysz ma na to swój sposób. Na Instagramie opublikowała mantrę o sile dobrych myśli. To pomocne słowa, które wprawią Cię w dobry humor oraz dodadzą pewności siebie.

Wróżka Aida Kosojan-Przybysz zdradza receptę na szczęście

Astrolodzy nie mają złudzeń, Pluton w Wodniku oznacza upadek dotychczasowego świata i nowy porządek. Czeka nas transformacja, która określi duchowe myślenie ludzi. Pluton jest symbolem duchowej śmierci i metafizycznego odrodzenia. Bywa utożsamiany w mitycznym Feniksem, który odradza się z popiołów. To samo czeka ludzkość. Świat zostanie postawiony na krawędzi i będziemy musieli przejść przemianę, by móc wkroczyć w nową erę. Wszystko to brzmi dosyć przerażająco. W dodatku wiosna może obudzić w nas nostalgię oraz poczucie zmęczenia. Jak sobie z tym radzić? Wróżka Aida Kosojan-Przybysz  na Instagramie podzieliła się zaklęciem, które może pomoc Ci przetrwać gorszy okres. 

Zobacz także: Tylko wyjątkowe osoby dostrzegają to na obrazku. Posiadają rzadką cechę osobowości. A Ty co widzisz na obrazku?

"Myślami możesz być wszędzie.Tam, gdzie czujesz się bezpiecznie.✨Tam, gdzie budujesz zamki z piasku.Tam, gdzie poniesie cię fala wyobraźni.Możesz otwierać i zamykać drzwi czasu, wracać we wczoraji wchodzić w jutro.Czysta myśl to tlen dla twojej duszy.Dbaj o higienę swoich myśli.To otwarte okno i drzwina wpuszczenie dobrai dobrostanu. ✨"

Numerologia mieszkania i jej znaczenie
Nasi Partnerzy polecają