Koronawirus. Siedem nowych przypadków w Zachodniopomorskiem. Wśród zarażonych są dzieci!

2020-04-06 17:50 gk
Szpital przy ul. Arkońskiej w Szczecinie, koronawirus
Autor: SPWSZ

W poniedziałek po południu Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 212 nowych przypadkach zarażenia koronawirusem. Wśród zarażonych 7 osób to mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego.

- Kolejne 7 przypadków dotyczy osób z powiatu gryfickiego. 4 potwierdzone przypadki dotyczą dzieci do 14 oku życia oraz 3 dorosłych osób tj: młodego mężczyzny, mężczyzny w średnim wieku i starszej kobiety - informuje Małgorzata Kapłan z WSSE w Szczecinie. - Wszystkie osoby na ten moment przebywają w izolacji domowej.

Czytaj też: TU KUPISZ "Super Express" w trakcie kwarantanny!

Ministerstwo poinformowało również o kolejnych 9 śmiertelnych ofiarach COVID-19. Są to: 88-letni mężczyzna hospitalizowany w Puławach, 80-letni mężczyzna hospitalizowany w Raciborzu, 82-letnia kobieta hospitalizowana w Częstochowie, 70-letni mężczyzna i 74-letnia kobieta hospitalizowani w Bolesławcu, 65-letni mężczyzna i 97-letnia kobieta hospitalizowani w Warszawie, 68-letni mężczyzna z DPS w Niedabylu, 87-letnia kobieta hospitalizowana w Kędzierzynie-Koźlu. Wszyscy mieli choroby współistniejące.

Czytaj też: Lekarz przez telefon wystawi ci zwolnienie i receptę. Jak to działa?

W sumie liczba zakażonych koronawirusem: 4413/107 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Super Raport 6 IV (Haidar, Czarnecki)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.