Korona Szczecin

Autor: SKSG Szczecin

Szczecinianki zdobyły kolejne srebro

2019-10-17 13:28

Piłkarki Korony Szczecin wywalczyły II miejsce podczas Mistrzostw Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Kobiet. Turniej odbył się w Łodzi.

Turniej był podzielony na dwa dni. W pierwszym meczu, zawodniczki ze Szczecina wygrały 8 do 6 ze Świtem Wrocław. Pojedynek był bardzo emocjonujący, i obfitował w piękne bramki. Hat-trickiem popisała się Izabela Kuźniak. Kilka godzin później, szczecinianki przegrały 2 do 13 z Warszawą Mazowsze. Kolejnego dnia, piłkarki Korony pokonały ekipę z Łodzi 11 do 0. Dodajmy, że do najlepszej "Piątki Zawodniczek" turnieju wybrano Justynę Siwek z Korony Szczecin

Pierwsze miejsce w Mistrzostwach Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Kobiet zdobyły zawodniczki Mazowsza Warszawa. Na najniższym stopniu podium uplasowały się piłkarki ŁKSG​ Łódź.