Banica. ZWŁOKI 41-letniego mężczyzny znalezione w balii z wodą! MAKABRYCZNE odkrycie po imprezie

Banica. ZWŁOKI 41-letniego mężczyzny znalezione w balii z wodą! MAKABRYCZNE odkrycie po imprezie
Autor: Joachim Radtke/CC BY-SA 3.0/wikipedia zdjęcie ilustracyjne

Makabryczne odkrycie w miejscowości Banica (gm. Uście Gorlickie)! W niedzielę (11 października) nad ranem jeden z uczestników imprezy zorganizowanej w ośrodku wypoczynkowym znalazł zwłoki swojego 41-letniego znajomego. Ciało znajdowało się w balii z wodą w tzw. "ruskiej bani". Trwa ustalanie okoliczności śmierci 41-latka. Wstępnie wykluczono, by mogły się do niej przyczynić osoby trzecie.

W miejscowości Banica (gm. Uście Gorlickie) ujawniono zwłoki 41-letniego mieszkańca powiatu nowosądeckiego. Znajdowały się one w balii z wodą, w tak zwanej "ruskiej bani". Ciało znalazł jeden z uczestników imprezy, którą grupa kilkunastu osób zorganizowała w nocy z sobotę na niedzielę na terenie ośrodka wypoczynkowego. Spotkanie zakończyło się około godz. 2.00, natomiast trzy godziny później doszło do znalezienia martwego mężczyzny. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczono, by śmierć 41-latka była wynikiem działania osób trzecich. Uczestnicy imprezy zostali przebadani na obecność alkoholu w organizmie, wszyscy byli trzeźwi.

- W niedzielę, 11 października około godz. 5.00 rano otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące znalezienia zwłok 41-letniego mężczyzny. Zgłoszenie pochodziło od jednej z osób, które poprzedniego wieczora brały udział w spotkaniu towarzyskim. Uczestniczył w nim również 41-latek. Ciało denata znajdowało się w drewnianej balii, w tak zwanej "ruskiej bani". Na miejscu pojawili się funkcjonariusze, którzy pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Zwłoki zostały zabezpieczone i będą poddane badaniu sekcyjnemu. Uczestnicy spotkania zostali przebadani na obecność alkoholu w organizmie, wszyscy byli trzeźwi. Wstępne ustalenia wskazują, że do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie - powiedział asp. sztab. Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy KPP Gorlice.

Pijany kierowca uderzył w 2 auta dostawcze