Koronawirus. Sanepid poszukuje pasażerów TEGO autobusu! Mogą być zakażeni

2020-08-13 11:08 Adrian Teliszewski
Koronawirus. Sanepid poszukuje pasażerów TEGO autokaru! Mogą być zakażeni
Autor: Free-Photos/cc0/pixabay Koronawirus. Sanepid poszukuje pasażerów TEGO autokaru! Mogą być zakażeni

Sanepid w Gorlicach poszukuje pasażerów autobusu, który kursował na trasie Gorlice-Kraków w dniach 7 i 9 sierpnia. U jednej z osób podróżujących wówczas tym pojazdem potwierdzono zakażenie koronawirusem. Jego współpasażerowie powinni jak najszybciej skontaktować się telefonicznie lub mailowo z służbami sanitarnymi.

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u pasażera autobusu relacji Gorlice-Kraków. Podróżował on na tej linii w piątek 7 sierpnia (Kraków-Gorlice) wyjazd o godz. 19.55 oraz w niedzielę 9 sierpnia (Gorlice-Kraków) wyjazd godz. 14.00. Sanepid w Gorlicach poszukuje pozostałych pasażerów tego autobusu. Również oni mogą być zakażeni, dlatego jak najszybciej powinni się telefonicznie lub mailowo skontaktować ze służbami sanitarnymi.

- W  związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia wirusem SARS CoV-2 pasażera autokaru Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gorlicach prosi o kontakt telefoniczny lub mailowy osoby, które podróżowały autokarem na trasie:

  • Kraków – Gorlice  w dniu 7 sierpnia 2020 r. (piątek) wyjazd z Krakowa godz. 19.55
  • Gorlice – Kraków  w dniu  9 sierpnia 2020 r. (niedziela) wyjazd z Gorlic godz. 14.00

Numery telefonu do kontaktu : w godzinach 7.00 - 19.00  tel. 18 353 84 00 lub telefon alarmowy: 604 754 433.

Informacje z podaniem danych osobowych (imię, nazwisko, adres zamieszkania , numer PESEL, numer telefonu kontaktowego) można także kierować na adres: e-mail: gorlice@psse.malopolska.pl - brzmi komunikat gorlickiego sanepidu.

Kraków solidarny z Białorusią

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.