Koronawirus w Tarnowie. Pracownik Leroy Merlin jest zakażony!

2020-06-17 9:09 AT
Medycy robią test na koronawirusa
Autor: archiwum portalu ESKA INFO Najnowsze dane dotyczące epidemii koronawirusa. Znowu ogromny przyrost liczby zakażonych

Pracownik marketu budowlanego Leroy Merlin w Tarnowie jest zakażony koronawirusem. Rzecznik tej sieci sklepów poinformował, że kasjer sam zgłosił pracodawcy pozytywny wynik testu na SARS-CoV-2, a przez kilka wcześniejszych dni przebywał na zwolnieniu lekarskim. W związku z tym nie ma potrzeby zamknięcia obiektu, został on poddany profilaktycznej dezynfekcji.

Kasjer z tarnowskiego Leroy Merlin zakażony koronawirusem

Osoba pracująca na stanowisku kasjera w tarnowskim Leroy Merlin jest zakażona koronawirusem. Informację o pozytywnym wyniku testu na obecność SARS-CoV-2 pracownik sam przekazał pracodawcy, dlatego od razu można było wszcząć odpowiednią procedurę chroniącą przed rozprzestrzenieniem się wirusa.

Zakażony kasjer od kilku dni przebywał na zwolnieniu lekarskim i co oczywiste nie miał w tym czasie kontaktu z klientami. W związku z tym sklep znajdujący się przy ulicy Błonie w Tarnowie nie musi być zamknięty, przeszedł tylko profilaktyczną dezynfekcję. Na kwarantannę skierowano również jedną osobę pracującą w markecie, która miała kontakt z zainfekowanym.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express.

Zatłukł Asię, bo odmawiała seksu? Dwa miesiące wcześniej wyszedł z więzienia za znęcanie się nad kochanką

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: