Krzeczów. Pijany 53-latek jechał jak szaleniec! Inni kierowcy NIE WYTRZYMALI!

i

Autor: Pexels/cc0/pixabay Krzeczów. Pijany 53-latek jechał jak szaleniec! Inni kierowcy NIE WYTRZYMALI!

Krzeczów. Pijany 53-latek jechał jak szaleniec! Inni kierowcy NIE WYTRZYMALI!

2020-08-14 10:34

W Krzeczowie (gm. Rzezawa) pijany kierowca fiata seicento został ujęty przez innych użytkowników drogi, którzy mieli dość jego szaleńczej jazdy. 53-letni mężczyzna poruszał się całą szerokością jezdni, zjeżdżał na przeciwny pas i uderzał w krawężnik. Badanie alkomatem wskazało, że miał w organizmie ponad trzy promile alkoholu.

Wczoraj (13 sierpnia) w Krzeczowie (gm. Rzezawa) około godz. 9.00 pijany kierowca fiata seicento został zatrzymany przez innych użytkowników, którzy mieli dość jego szaleńczej jazdy. 53-latek stwarzał niebezpieczeństwo poruszając się całą szerokością jezdni, zjeżdżając na przeciwny pas ruchu i uderzając w krawężnik. Dwaj inni mężczyźni uniemożliwili mu kontynuowanie ekscesów, zmuszając  go do zaparkowania pojazdu na przydrożnym parkingu. Pijanym kierowcą zajęła się wezwana na miejsce policja.

53-letni mieszkaniec powiatu bocheńskiego został przebadany alkomatem. Urządzenie wskazało, że mężczyzna miał w organizmie ponad trzy promile alkoholu. Zatrzymano mu prawo jazdy, a za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości sąd może zasądzić wobec niego karę pozbawienia wolności do dwóch lat. Ponadto mężczyźnie grozi wysoka kara finansowa i utrata uprawnień do kierowania pojazdami na wiele lat.

Dziennikarz TVP rozrzuca śmieci w Lublinie