Młody motocyklista zderzył się z osobówką. Dramat pod Nowym Sączem [ZDJĘCIA]

2022-05-16 8:00
Młody motocyklista zderzył się z osobówką. Dramat pod Nowym Sączem
Autor: PSP Nowy Sącz Po zderzeniu skutera z samochodem osobowym do szpitala trafił 22-letni kierowca jednośladu.

Młody kierowca jednośladu trafił do szpitala po sobotnim (14 maja) wypadku, do którego doszło w miejscowości Wola Piskulina (powiat nowosądecki). Poruszający się skuterem 22-latek zderzył się tam z osobowym oplem. Kierowca samochodu wyszedł z kraksy bez szwanku, poważnie uszkodzony został wyłącznie jego wóz. Sądecka policja ustala okoliczności wypadku.

Młody motocyklista zderzył się z osobówką. Dramat pod Nowym Sączem

W sobotę (14 maja) około godz. 16.40 w miejscowości Wola Piskulina (powiat nowosądecki) doszło do groźnego wypadku. Poruszający się skuterem 22-letni mężczyzna zderzył się z osobowym oplem i został poszkodowany. Pierwszej pomocy udzielili mu strażacy, którzy następnie przekazali go załodze karetki pogotowia ratunkowego. W tym przypadku konieczny okazał się transport do szpitala. Zdecydowanie więcej szczęścia miał kierowca osobówki. On nie doznał żadnych obrażeń wymagających udzielenia pomocy medycznej. Poważnie uszkodzone zostały oba wozy biorące udział w kraksie. 

Bezpośrednio po zderzeniu droga w Woli Piskulinie była całkowicie zablokowana. Działania strażaków z Nowego Sącza, Zagorzyna i Woli Kosnowej trwały przez około półtorej godziny. W tym czasie udało się udrożnić trasę i przywrócić ruch. Ustalaniem okoliczności wypadku zajmuje się sądecka policjaPoniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia.

PRZECZYTAJ: Kierowcy zapomnieli, jak się jeździ? Seria kolizji w Tarnowie i Skrzyszowie [ZDJĘCIA]

ZOBACZ: Zlekceważyła czerwone światło i zderzyła się z drezyną. Szokujące zachowanie 43-latki

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Chełmek. Tomek został zabity bo chciał papierosa. Jego mamie Dorocie pozostał po ukochanym synu jego pies Lumik