Nie żyje Antoni Żarski. Przez wiele lat był ratownikiem Grupy Krynickiej GOPR

Nie żyje Antoni Żarski. Przez wiele lat był ratownikiem Grupy Krynickiej GOPR
Autor: Mach240390/CC BY 3.0/wikipedia, Grupa Krynicka GOPR Antoni Żarski miał 83 lata. Był jednym z inicjatorów budowy stacji narciarskiej Jaworzyna Krynicka.

Nie żyje Antoni Żarski, wieloletni ratownik Grupy Krynickiej GOPR. Na początku lat 90. był jednym z inicjatorów budowy, Stacji Narciarskiej Jaworzyna Krynicka. - Zapamiętamy Go jako człowieka pogodnego, serdecznego i obdarzonego niesamowitym poczuciem humoru - pożegnali zmarłego członkowie GK GOPR. Antoni Żarski miał 83 lata. Pogrzeb zaplanowano na piątek, 22 stycznia. Msza św. obędzie się w Krynicy-Słotwinach.

Nie żyje Antoni Żarski

Nie żyje Antoni Żarski, wieloletni ratownik Grupy Krynickiej GOPR oraz jeden z inicjatorów budowy stacji narciarskiej Jaworzyna Krynicka. Z wykształcenia był inżynierem budownictwa, a z zamiłowania narciarzem i muzykiem jazzowym. Antoni Żarski miał 83 lata. Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na piątek, 22 stycznia. Rozpoczną się one Mszą św. w kościele w Krynicy-Słotwinach. Po jej zakończeniu nastąpi pochówek.

PRZECZYTAJ: Grupa Krynicka GOPR szuka ratowników. Sprawdź, czy spełniasz wymagania

- W okresie swojej przynależności do GOPR, dał się poznać jako człowiek zawsze gotowy spieszyć z pomocą innym Kolegom. Z wykształcenia inżynier budownictwa, z zamiłowania narciarz, muzyk jazzowy. Chętnie służył swoim doświadczeniem zawodowym podczas inwestycji prowadzonych przez GOPR, między innymi budowie Stacji Ratunkowej na Słotwinach. Na początku lat 90, był jednym z inicjatorów budowy, Stacji Narciarskiej Jaworzyna Krynicka, która jest obecnie jednym z najlepszych tego typu ośrodków w Polsce.  Zapamiętamy Go jako człowieka pogodnego, serdecznego i obdarzonego niesamowitym poczuciem humoru - pożegnali śp. Antoniego Żarskiego koledzy z Grupy Krynickiej GOPR.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Magister uratował chorą kobietę