Nie żyje Czesław Wojnar. Przez 25 lat był dyrektorem szkoły podstawowej w Bochni

2020-12-30 8:01
Nie żyje Czesław Wojnar. Przez 25 lat był dyrektorem szkoły podstawowej w Bochni
Autor: Szkoły Podstawowej nr 4 w Bochni, Ivo Zahradníček/cc0/pixabay Czesław Wojnar zmarł mając 67 lat.

W wieku 67 lat zmarł Czesław Wojnar, wieloletni dyrektor SP nr 4 w Bochni. - Stworzył wraz z Gronem Pedagogicznym ciepłą, życzliwą atmosferę nauki i pracy. Niestrudzenie dbał o budynek „starej Czwórki” , a w 2000 roku nie krył radości z przenosin do nowej siedziby. Zawsze mogliśmy liczyć na Jego radę i doświadczenie - pożegnali zmarłego członkowie społeczności SP nr 4 w Bochni. Pogrzeb Czesława Wojnara odbędzie się 5 stycznia.

Nie żyje Czesław Wojnar

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia zmarł Czesław Wojnar, wieloletni dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. św. Barbary w Bochni. Placówką kierował przez 25 lat, doprowadzając między innymi do przeniesienia jej do nowej siedziby. Czesław Wojnar był również zaangażowany w działalność harcerstwa.

ZOBACZ: Trzy wizyty policjantów w kościołach. Chodziło o limity wiernych na mszy

- Łącząc się w smutku z Rodziną Zmarłego mgr Czesława Wojnara żegnamy Nauczyciela i Pedagoga z powołania, Harcerza z zamiłowania, cierpliwego Wychowawcę, Dyrektora naszej szkoły, który tę funkcję pełnił przez 25 lat. Stworzył wraz z Gronem Pedagogicznym ciepłą, życzliwą atmosferę nauki i pracy. Niestrudzenie dbał o budynek „starej Czwórki” , a w 2000 roku nie krył radości z przenosin do nowej siedziby. Zawsze mogliśmy liczyć na Jego radę i doświadczenie. „Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci”- będziemy pamiętać. Rodzinie Dyrektora Wojnara składamy szczere kondolencje - napisali członkowie społeczności SP nr 4 w Bochni.

Przeczytaj też: Tarnów. Znany lekarz zaszczepił się przeciwko COVID-19. Zrobił to z dwóch powodów [WIDEO]

Pogrzeb Czesława Wojnara odbędzie się we wtorek 5 stycznia 2021 roku o godz. 11.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Orackiej w Bochni.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Grób Jerzego Waldorffa na Starych Powązkach | Niezapomniani