Straszna wiadomość

Nie żyje dziewczynka przygnieciona bramką piłkarską. Lekarze stwierdzili śmierć mózgu

2023-05-04 10:11

Tragiczne wiadomości ze szpitala w Krakowie-Prokocimiu. Nie żyje 12-letnia dziewczynka, która w trakcie długiego weekendu został przygnieciona przez bramkę piłkarską na obiekcie sportowym w Zalasowej. Dziecko w stanie krytycznym zostało przetransportowane śmigłowcem do lecznicy. Niestety dziewczynki nie udało się uratować. Lekarze stwierdzili śmierć mózgu.

Nie żyje 12-latka przygnieciona przez bramkę w Zalasowej. Lekarze stwierdzili śmierć mózgu

Tragedia w Małopolsce! Nie żyje 12-letnia dziewczynka, która w sobotę, 29 kwietnia została przygnieciona przez bramkę piłkarskąDo dramatu doszło w podtarnowskiej miejscowości Zalasowa. W czwartek, 4 maja lekarze przekazali straszną wiadomość. Dziecka nie udało się uratować. Potwierdzono śmierć mózgu 12-letniej poszkodowanej.

Trwa wyjaśnianie okoliczności potwornego wypadku. Jak podaje PAP, policja wstępnie ustaliła, że 12-latka huśtała się na bramce, która w pewnym momencie przewróciła się i przygniotła dziecko. Dziewczynkę z urazem głowy zabrał śmigłowiec do szpitala w Krakowie. Stan dziewczynki był krytyczny. Katarzyna Pokorna-Hryniszyn, rzeczniczka szpitala w Krakowie-Prokocimiu przekazała reporterce "Super Expressu", że lekarze już wczoraj (3 maja) podjęli decyzję o odłączeniu 12-latki od aparatury medycznej, ze względu na brak możliwości przywrócenia funkcji życiowych dziewczynki.

Sonda
Czy ostatnio straciłeś kogoś bliskiego?
Grób Emilii utonął w morzu białych kwiatów