Nie żyje młody pracownik przygnieciony przez wózek widłowy. Tragedia w Tarnowie

i

Autor: emkanicepic/cc0/pixabay Wózek widłowy / zdjęcie ilustracyjne

Wypadek śmiertelny

Nie żyje młody pracownik przygnieciony przez wózek widłowy. Tragedia w Tarnowie

2023-09-15 7:33

Wypadek śmiertelny w Tarnowie. Na terenie należącym do jednej z firm prowadzącej działalność przy ul. Mroźnej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jedną z tych maszyn był wózek widłowy, który przewrócił się i przygniótł kierowcę. Poszkodowany 31-latek trafił do szpitala, gdzie zmarł kilka godzin później. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja i prokuratura.

Wypadek śmiertelny w Tarnowie. Nie żyje 31-letni pracownik

W czwartek, 14 września na terenie jednej z firm prowadzącej działalność przy ul. Mroźnej w Tarnowie doszło do wypadku śmiertelnego. Wcześnie rano zderzyły się tam dwa pojazdy. Jednym z nich był wózek widłowy kierowany przez 31-latka. W wyniku zderzenia maszyna przewróciła się i przygniotła kierowcę. Poszkodowany mężczyzna z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się uratować jego życia. 31-latek zmarł kilka godzin po wypadku. 

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci wraz z prokuratorem. Zostały zabezpieczone dowody i ślady z miejsca tragedii. Nad wyjaśnieniem wszystkich okoliczności tego wypadku pracuje zespół dochodzeniow-śledczy z prokuratorem rejonowym, który objął to zdarzenie nadzorem.

Sonda
Czy ostatnio straciłeś kogoś bliskiego?
Zniszczenia na grobie syna Sylwii Peretti. Tak wygląda miejsce pochówku Patryka