Piękna piętnastolatka ODNALEZIONA! Kaja uciekła ze swoim ukochanym

Piękna piętnastolatka ODNALEZIONA! Kaja uciekła ze swoim ukochanym
Autor: Free-Photos/cc0/pixabay Na szczęście dwójka poszukiwanych nastolatków odnalazł się cała i zdrowa.

Szczęśliwy finał miały poszukiwania piętnastoletniej Kai z Rzezawy, która zniknęła w miniony wtorek (20 października). Zgodnie z przewidywaniami uciekła ona do swojego siedemnastoletniego chłopaka. Dwójka zakochanych została odnaleziona w Olsztynie i już wróciła do swoich rodzin. W sprawę nie ingerowały żadne osoby trzecie, dlatego policja zakończyła swoje działania dotyczące tego zaginięcia.

Trwające od wtorku, 20 października poszukiwania piętnastoletniej Kai z Rzezawy szczęśliwie dobiegły końca. Dziewczyna zgodnie z przewidywaniami jej bliskich przebywała w towarzyskie siedemnastoletniego chłopaka. Dwójka zaginionych została odnaleziona na terenie Olsztyna. Na szczęście podczas ucieczki nic im się nie stało i mogli bezpiecznie wrócić do swoich domów. Jako że sprawa nie miała podłoża kryminalnego i w zniknięcie nastolatków nie były zaangażowane osoby trzecie, policja zakończyła już swoje działania.

- Piętnastoletnia mieszkanka Rzezawy została odnaleziona na terenie Olsztyna, wraz ze swoim siedemnastoletnim chłopakiem. Na szczęście nastolatkom nic się nie stało, znaleźli się cali i zdrowi. Z moich informacji wynika, że zaginięcie było spowodowane samowolnym oddaleniem się dziewczyny z miejsca zamieszkania. Żadne inne osoby nie wpłynęły na jej zachowanie, dlatego po odnalezieniu nastolatków działania policji w tej sprawie zostały zakończone - powiedział podkom. Łukasz Ostręga, rzecznik KPP w Bochni.

Mocne słowa na strajku kobiet w Nowym Sączu