Pijany kierowca huknął w ogrodzenie i wjechał do cudzego ogródka. Katastrofa w Łęgu Tarnowskim

i

Autor: KMP Tarnów Pijany 52-latek stracił panowanie nad samochodem, przebił ogrodzenie posesji i wjechał do cudzego ogródka.

Pijany kierowca huknął w ogrodzenie i wjechał do cudzego ogródka. Kraksa w Łęgu Tarnowskim

2022-03-23 9:13

Alkohol był przyczyną groźnego incydentu, do którego doszło w Łęgu Tarnowskim. 52-letni kierowca stracił tam panowanie nad swoim samochodem, przebił ogrodzenie przydrożnej posesji i wjechał do cudzego ogródka. Mężczyzna był jedyną osobą poszkodowaną w zdarzeniu. Doznał urazu nogi i został przetransportowany do szpitala w Tarnowie.

Pijany kierowca huknął w ogrodzenie i wjechał do cudzego ogródka. Katastrofa w Łęgu Tarnowskim

Katastrofą zakończyła się podróż 52-letniego mężczyzny, który wsiadł za kółko pod wpływem alkoholuPijany kierowca przejeżdżając drogą wojewódzką nr 973 przez Łęg Tarnowski, stracił panowanie nad swoim pojazdem, wypadł z jezdni, przebił ogrodzenie przydrożnej posesji i wjechał do cudzego ogródka. 52-latek był jedynym poszkodowanym w zdarzeniu. Z urazem nogi przewieziono go do szpitala w Tarnowie. Przybyli na miejsce policjanci wyczuli od mężczyzny alkohol. Ich przypuszczenia potwierdziło wstępne badanie alkomatem, a dokładny poziom zawartości alkoholu w organizmie kierowcy renault będzie znany dopiero po uzyskaniu wyników badania krwi.

Samochód został zabezpieczony na parkingu, a policjanci zatrzymali jego dowód rejestracyjny. Ponadto zostało przez nich wszczęte postępowanie w związku ze zdarzeniem drogowym, prowadzeniem pojazdu po alkoholu oraz zniszczeniem mienia.

PRZECZYTAJ: Zagłodzili 6-miesięczną córkę na śmierć. Dziś Madzia z Brzeznej miałaby 8 lat. Tak wygląda jej grób [ZDJĘCIA]

Pijany kierowca huknął w ogrodzenie i wjechał do cudzego ogródka. Katastrofa w Łęgu Tarnowskim

i

Autor: KMP Tarnów Pijany kierowca był jedyną osobą poszkodowaną w zdarzeniu. Z urazem nogi trafił do szpitala.

ZOBACZ: Tarnów zawiesi współpracę z rosyjskim miastem Kotłas? Radni chcą potępienia agresji na Ukrainę

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Pościg za pijanym kierowcą