Podejrzany o pedofilię zatrzymany w Tarnowie. Skapnął się, że to pułapka. Zaczął uciekać

i

Autor: pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

Akcja łowcy pedofilów

Podejrzany o pedofilię zatrzymany w Tarnowie. "Skapnął się, że to pułapka. Zaczął uciekać"

2023-01-11 7:44

W Tarnowie został zatrzymany mężczyzna podejrzany o pedofilię. Wpadł on w pułapkę zastawioną przez łowcę pedofilów Krzysztofa Dymkowskiego oraz jego współpracowniczkę, a o sprawie została poinformowana policja. W pewnym momencie podejrzany zorientował się, że padł ofiarą prowokacji i próbował uciekać, lecz bezskutecznie. Mężczyzna umawiał się z dzieckiem poniżej 15 roku życia na "naukę seksu".

Podejrzany o pedofilię zatrzymany w Tarnowie. Akcja Krzysztofa Dymkowskiego

Wieczorem we wtorek, 10 stycznia w Tarnowie został zatrzymany mężczyzna podejrzany o pedofilięMiał się on umówić z dzieckiem niemającym 15 lat na "naukę seksu". Nie wiedział przy tym, że stał się celem prowokacji łowców pedofili, którzy podszyli się pod małoletniego. Za akcją stał Krzysztof Dymkowski oraz jego współpracowniczka. O sprawie została poinformowana również policja. Z umieszczonej w mediach społecznościowych relacji Dymkowskiego wynika, że podejrzany w pewnym momencie zorientował się w sytuacji i zaczął uciekać. Pościg był jednak skuteczny, a mężczyzna wpadł w ręce mundurowych.

10 stycznia 2023 rok godzina 18:00 Tarnów Karrola trafiła na ślad podejrzanego o pedofilię podejrzany wiedział że dziecko nie ma lat 15 umawiał się na naukę seksu. Policjanci z Tarnowa wykazali się ogromnym profesjonalizmem oraz wysportowaniem ponieważ: podejrzany skapnął się że jest to pułapka. Zaczął uciekać ,lecz policjanci go szybko dopadli. Dziękujemy policjantom z Komendy Miejskiej w Tarnowie a szczegóły w nowym sezonie serialu Łowca pedofilów emisja na wiosnę - napisał na Facebooku łowca pedofilów Krzysztof Dymkowski.

Usiłowanie zabójstwa na Sądecczyźnie. W Sylwestra 18-latek ranił dwóch mężczyzn i potrącił policjanta
Sonda
Czy uważasz, że w Polsce skutecznie walczy się z pedofilią?