Taśma policyjna

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Makabryczne odkrycie

Sąsiedzi nie widzieli ich od sylwestra. Po wyważeniu drzwi znaleźli zwłoki dwóch osób

2023-01-10 22:27

W centrum Zakopanego odnaleziono zwłoki 60-letniej kobiety oraz 66-letniego mężczyzny. Ciała znajdowały się w zamkniętym mieszkaniu, więc konieczne było wyważenie drzwi. Para nie była widziana od sylwestra, co zaniepokoiło sąsiadów. - Nic nie wskazuje na to, aby do ich śmierci ktoś mógł się przyczynić - powiedział PAP asp. szt. Roman Wieczorek, rzecznik zakopiańskiej policji.

Makabryczne odkrycie w Zakopanem. Zwłoki dwóch osób w zamkniętym mieszkaniu

We wtorek, 10 stycznia w centrum Zakopanego dokonano makabrycznego odkrycia. Jak podaje PAP, w środku mieszkania odnaleziono zwłoki dwóch osób: 60-letniej kobiety oraz 66-letniego mężczyzny. Policja interweniowała w tym miejscu, ponieważ sąsiadów zaniepokoił fakt, że para od sylwestra nie opuściła miejsca zamieszkania. Lokal był zamknięty, a nikt nie odpowiadał na pukanie, stąd konieczne było wyważenie drzwi. Po wejściu do mieszkania funkcjonariusze znaleźli ciała dwóch osób. Przyczyna i okoliczności zgonu kobiety i mężczyzny nie są jeszcze znane. Zostaną ustalone w trakcie postępowania prowadzonego pod nadzorem prokuratury.

Nic nie wskazuje na to, aby do ich śmierci ktoś mógł się przyczynić. Prokuratura zleciła sekcję, która ma wyjaśnić przyczyny śmierci - przekazał PAP asp. szt. Roman Wieczorek, rzecznik zakopiańskiej policji.

Usiłowanie zabójstwa na Sądecczyźnie. W Sylwestra 18-latek ranił dwóch mężczyzn i potrącił policjanta
Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Nasi Partnerzy polecają