Poseł Kaczmarczyk podczas żniw wyjaśnia hejterów wsi! "Zapraszam tych wszystkich cudaków" [WIDEO]

2020-07-29 13:02 Adrian Teliszewski
Norbert Kaczmarczyk
Autor: Tomasz Radzik Norbert Kaczmarczyk

Reprezentujący okręg tarnowski poseł Norbert Kaczmarczyk wakacyjną przerwę w pracach parlamentu spędza w swoim rodzinnym gospodarstwie rolnym, gdzie trwają właśnie żniwa. Przy okazji reprezentant klubu PiS nagrał filmik odnoszący się do osób krytykujących wysokie poparcie, jakie na terenach wiejskich uzyskał prezydent Andrzej Duda. Padły mocne słowa.

W rodzinnym gospodarstwie rolnym posła Norberta Kaczmarczyka trwają właśnie żniwa. Parlamentarzysta z okręgu tarnowskiego zamienił garnitur na podkoszulkę i razem z bliskimi uczestniczy w zbiorach rzepaku. Przy okazji nagrał filmik prezentujący nowoczesne maszyny pomagające rolnikom w ich ciężkiej pracy. 

Poseł Kaczmarczyk ostro skrytykował osoby wypowiadające się z przekąsem na temat wysokiego poparcia, jakie na wsi uzyskał podczas niedawnych wyborów Andrzej Duda. Jego zdaniem autorzy takich opinii mieliby problem, by poradzić sobie z pracą we współczesnym gospodarstwie rolnym.

- Odnosząc się do tych ludzi, którzy często mówili, że wieś wybrała pana prezydenta, mówiąc że jesteśmy może troszeczkę mało inteligentni, no to ja zapraszam tych wszystkich mądrych cudaków do obsłużenia chociażby tych wspaniałych maszyn, sterowników, tej całej suszarni - mówił w nagranym przez siebie filmiku poseł Norbert Kaczmarczyk.

Urzędnicy sprawdzą majątki rolników. Powszechny Spis Rolny 2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.