Potężna kraksa w Nowym Sączu. Zderzyły się cztery samochody i rower

2021-08-13 13:26
Potężna kraksa w Nowym Sączu. Zderzyły się cztery samochody i rower
Autor: PSP Nowy Sącz Zderzenie pojazdów miało miejsce na wysokości zatoczki autobusowej na pasie jezdni w kierunku Starego Sącza.

Wczoraj (12 sierpnia) na ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu doszło do potężnej kraksy. W zdarzeniu brały udziały cztery samochody oraz rowerzysta. Łącznie pojazdami podróżowało dziewięć osób, w tym trójka dzieci. Dwójka uczestników incydentu została poszkodowana.

W czwartek (12 sierpnia) około godz. 16.20 na ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu doszło do potężnej kraksy. W zdarzeniu uczestniczyły cztery samochody oraz rowerzysta. Łącznie pojazdami podróżowało dziewięć osób. W tym gronie była trójka dzieci. Na szczęście nic im się nie stało, jednak poszkodowany został cyklista oraz kierowca jednego z samochodów. Ich obrażenia okazały się powierzchowne. Po udzieleniu im pierwszej pomocy przez załogę karetki pogotowia ratunkowego, obaj poszkodowani zdecydowali się pozostać na miejscu zdarzenia. Pozostałe osoby biorące udział w kraksie opuściły swoje pojazdy o własnych siłach. Przyczynę groźnego incydentu ustalą policjanci po przeprowadzeniu dochodzenia. Zdjęcia z wczorajszej kraksy drogowej na ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu znajdują się poniżej.

PRZECZYTAJ: Potworny wypadek w Krużlowej Wyżnej. Nie żyje 21-letni kierowca bmw

ZOBACZ: Grybów: Młody kierowca wypadł z jezdni. Dachował na poboczu

Sonda
Czy Polacy są dobrymi kierowcami?
Policjanci eskortowali 10-latka na przeszczep serca