Strażacy z Piwnicznej-Zdroju w żałobie. Nie żyje zasłużony druh i kierownik orkiestry dętej

i

Autor: Shutterstock, archiwum prywatne Strażacy z Piwnicznej-Zdroju w żałobie. Nie żyje zasłużony druh i kierownik orkiestry dętej

Miał 68 lat

Strażacy z Piwnicznej-Zdroju w żałobie. Nie żyje zasłużony druh i kierownik orkiestry dętej

2023-03-24 12:50

Strażacy z Piwnicznej-Zdroju stracili cenionego druha. 68-latek był nie tylko członkiem zarządu OSP, ale też kierownikiem miejscowej orkiestry dętej. - Człowiek oddany całym sercem jednostce OSP Piwniczna-Zdrój. Zawsze chętnie wspomagał nasze działania oraz darzył dobrym słowem - piszą o śp. Andrzeju koledzy. Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 25 marca.

Nie żyje ceniony strażak z Piwnicznej-Zdroju. Był kierownikiem orkiestry dętej

Druhowie z OSP Piwniczna-Zdrój (powiat nowosądecki) pogrążyli się w żałobie. W poniedziałek, 20 marca w wieku 68 lat zmarł ceniony strażak, wieloletni członek zarządu OSP oraz kierownik miejscowej orkiestry dętej. Pogrzeb śp. Andrzeja odbędzie się w sobotę, 25 marca. Ceremonia rozpocznie się o godz. 10.25 od wprowadzenia ciała do kościoła parafialnego w Piwnicznej-Zdroju. Następnie zgromadzeni odmówią różaniec. Początek mszy świętej żałobnej o godz. 11.00. Pochówek nastąpi bezpośrednio po jej zakończeniu. 

Wieloletni członek zarządu, muzyk, a w późniejszym czasie kierownik orkiestry dętej działającej przy naszej jednostce. Człowiek oddany całym sercem jednostce OSP Piwniczna-Zdrój. Zawsze chętnie wspomagał nasze działania oraz darzył dobrym słowem. Członkowie zarządu oraz druhowie składają najszczersze wyrazy współczucia dla całej rodziny zmarłego - wspominają śp. Andrzeja koledzy z OSP Piwniczna-Zdrój.

Sonda
Straciłeś/aś w tym roku kogoś bliskiego?
Mija rok od śmierci 12-letniej Lenki z Przysietnicy