Tarnów. 21-latek wyprzedzał kolumnę samochodów. Doszło do katastrofy

i

Autor: KMP Tarnów W wyniku uderzenia kierowany przez 21-latka saab został wypchnięty na auto prowadzone przez 21-letnią tarnowiankę.

Tarnów. 21-latek wyprzedzał kolumnę samochodów. Doszło do katastrofy [ZDJĘCIA]

2022-02-15 14:10

Nierozważne zachowanie 21-letniego kierowcy doprowadziło do bardzo groźnego wypadku w Tarnowie. Młody mężczyzna postanowił wyprzedzić kolumnę samochodów i doprowadził do czołowego zderzenia z lexusem. Po uderzeniu jego pojazd wpadł jeszcze na fiata kierowanego przez 21-letnią tarnowiankę. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala.

Tarnów. 21-latek wyprzedzał kolumnę samochodów. Doszło do katastrofy

W sobotę (12 lutego) na Polach Klikowskich w Tarnowie doszło do bardzo groźnego wypadku. 21-letni kierowca saaba jechał w kierunku Tarnowa i tuż przed wiaduktem na ul. Niedomickiej zaczął wyprzedzać kolumnę samochodów. Nie upewnił się jednak, czy wykonanie tego manewru jest bezpiecznie. Niestety przeliczył się i doprowadził do czołowego zderzenia z lexusem. W wyniku uderzenia kierowany przez 21-latka saab uderzył jeszcze we fiata, za kierownicą którego siedziała 21-letnia tarnowianka. Oba te pojazdy wylądowały w rowach melioracyjnych, znajdujących się po przeciwnych stronach drogi. Zniszczone elementy rozbitych samochodów dodatkowo uszkodziły karoserię dostawczego fiata, który nadjechał z kierunku Żabna. W kraksie najmocniej ucierpiał pasażer saaba, który z urazem twarzoczaszki trafił do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności wypadku ustala tarnowska policja. Zdjęcia z miejsca zdarzenia znajdują się poniżej.

PRZECZYTAJ: Pożar domu wielorodzinnego na os. Kolejowym w Tarnowie! Jedenaście osób ewakuowanych [ZDJĘCIA]

ZOBACZ: Makabryczna śmierć olimpijczyka. W ogródku znaleziono zwęglone ciało. "Tylko strzępki ubrań zostały"

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Akcja CBŚP. Narkotyki w skrzyniach z pomidorami