Tarnów: Nastolatek spacerował po ruinach Młyna Szancera. Spadł z wysokości ok. 15 metrów

2021-07-08 9:40
Tarnów. Nastolatek spacerował po ruinach Młynu Szancera. Spadł z wysokości ok. 15 metrów
Autor: KMP Tarnów Podczas upadku nastolatek doznał złamania nóg, miednicy, kręgosłupa oraz urazu głowy.

Zabawa nastolatków w ruinach Młyna Szancera zakończyła się upadkiem jednego z nich z wysokości około 15 metrów. Chłopak wyszedł po schodach na trzecie piętro zdewastowanego budynku i próbował zrzucić na ziemię barierkę, która jednak pociągnęła go za sobą, doprowadzając do wypadku. Czternastolatek doznał poważnych obrażeń. Ma między innymi złamane nogi, miednicę oraz kręgosłup.

Niebezpieczna zabawa w ruinach Młyna Szancera. Nastolatek spadł z dużej wysokości

W poniedziałek (5 lipca) kilku nastolatków urządziło sobie niebezpieczną zabawę na terenie nieczynnego od wielu lat i zdewastowanego budynku Młyna Szancera. Niestety w jej trakcie doszło do fatalnego zdarzenia, które tylko cudem nie zakończyło się śmiercią czternastolatka. Chłopak wyszedł po schodach na trzecie piętro budynku i próbował stamtąd zrzucić na ziemię barierkę, która jednak pociągnęła go za sobą powodując upadek z wysokości około 15 metrów. Poszkodowany doznał bardzo poważnych obrażeń i karetką pogotowia ratunkowego przetransportowano go do szpitala.

PRZECZYTAJ: Dramat podczas libacji alkoholowej w Wojniczu. 41-latek śmiertelnie pobity

Wstępne badania przeprowadzone w szpitalu wykazały, że czternastolatek ma złamane nogi, miednicę i kręgosłup, a dodatkowo doznał urazu głowy. Obecnie znajduje się pod opieką tarnowskich lekarzy i prawdopodobnie nieszybko opuści lecznicę. Postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze policji z komisariatu Tarnów-Centrum. Jego celem jest wyjaśnienie szczegółowych okoliczności i przyczyn wypadku.

ZOBACZ: Policyjny pościg w Małopolsce. Uciekinier ROZTRZASKAŁ się na drzewie! Tragiczny finał [ZDJĘCIA]

To on rozjechał 65-latka w Brzegu! Mężczyzna konał pod stacją benzynową