Dramat podczas libacji alkoholowej w Wojniczu. 41-latek śmiertelnie pobity

2021-07-08 7:38
Dramat podczas libacji alkoholowej w Wojniczu. 41-latek śmiertelnie pobity
Autor: pixabay.com zdjęcie poglądowe

Tarnowska policja zatrzymała 28-letniego mężczyznę podejrzewanego o spowodowanie śmierci 41-latka. Do dramatu doszło podczas libacji alkoholowej w Wojniczu. W pewnym momencie między uczestnikami spotkania doszło do awantury zakończonej zadaniem ofierze ciężkich obrażeń. 41-latek w stanie ciężkim trafił do szpitala, jednak zmarł po kilku dniach.

Śmiertelne pobicie w Wojniczu. Ofiarą 41-letni mężczyzna

Do tragicznego zdarzenia doszło pod koniec czerwca w Wojniczu. Na rynku w tym mieście znaleziony został 41-letni, nietrzeźwy mężczyzna. Na miejsce oprócz policji wezwano również karetkę pogotowia ratunkowego, ponieważ poszkodowany miał liczne obrażenia na całym ciele. W stanie ciężkim został on przetransportowany do szpitala w Tarnowie. Kilka godzin po przyjęciu pacjenta, lekarze poinformowali policję, że uszkodzenia ciała, których doznał mężczyzna były spowodowane działaniem osób trzecich. Niestety medykom nie udało się uratować życia 41-latka. Zmarł on po kilku dniach od tragicznego zajścia. 

PRZECZYTAJ: Policyjny pościg w Małopolsce. Uciekinier ROZTRZASKAŁ się na drzewie! Tragiczny finał [ZDJĘCIA]

W tej sprawie policja zatrzymała 28-letniego mieszkańca Wojnicza. Usłyszał on zarzut spowodowania obrażeń ciała skutkujących śmiercią. Zatrzymany znał swoją ofiarą. W feralnym dniu obaj mężczyźni spożywali razem alkohol w jednym z pustostanów znajdujących się w okolicy wojnickiego rynku. Podczas libacji doszło między nimi do awantury i rękoczynów. Szczegółowy przebieg zajścia zostanie ustalony w trakcie prowadzonego postępowania. Wiadomo, że w spotkaniu przy alkoholu brały jeszcze udział inne osoby. Zgodnie z decyzją sądu 28-letni mieszkaniec Wojnicza trafił do aresztu na trzy miesiące. 

ZOBACZ: Ogromny betonowy blok zmiażdżył robotnika w starej odlewni! Tragiczny wypadek w Tarnowie

Niemowlę uratowane z pożaru