Tragedia na torach. Pociąg uderzył w 67-latka, mężczyzna zginął na miejscu

i

Autor: danielkirsch/cc0/pixabay Policja ustala, czy śmierć 67-latka była efektem próby samobójstwem, czy doszło do nieszczęśliwego wypadku / zdjęcie ilustracyjne.

Śmiertelny wypadek w Tarnowie!

Tragedia na torach. Pociąg uderzył w 67-latka, mężczyzna zginął na miejscu

2022-09-02 9:13

Tragiczny wypadek w Tarnowie! W czwartek, 1 września w rejonie wiaduktu na ulicy Lwowskiej zginął 67-letni mężczyzna, który został potrącony przez pociąg. Okoliczności zdarzenia badają policjanci pod nadzorem prokuratury. Jak przekazał nam rzecznik tarnowskiej policji asp. szt. Paweł Klimek, śledczy wstępnie wykluczyli, by śmierć 67-latka wynikała z działania innych osób.

Tragedia w Tarnowie. Nie żyje mężczyzna potrącony przez pociąg

Wieczorem w czwartek, 1 września, na torach kolejowych w Tarnowie pociąg potrącił 67-letniego mężczyznę. Do zdarzenia doszło w rejonie wiaduktu przy ulicy Lwowskiej. Poszkodowany nie miał żadnych szans na przeżycie, zginął na miejscu tragicznego wypadku. Jego ciało zostało zabezpieczone na polecenie prokuratura i będzie poddane autopsji. Śledczy wstępnie wykluczyli udział osób trzecich. Tragedia wynikała więc z podjęcia próby samobójczej przez 67-latka, bądź była rezultatem nieszczęśliwego wypadku. 

- Do tragicznego zdarzenia doszło wieczorem w czwartek, 1 września. Pociąg przejeżdżający szlakiem kolejowym nr 91, na odcinku Tarnów-Rzeszów potrącił 67-letniego mężczyznę bez stałego adresu zamieszkania, który zginął na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń. Miało to miejsce w okolicy wiaduktu kolejowego przy ulicy Lwowskiej. Ciało zostało zabezpieczone do badania sekcyjnego. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich - przekazał nam rzecznik tarnowskiej policji asp. szt. Paweł Klimek.

PRZECZYTAJ: 25-latka wpadła po prawie 2 latach poszukiwań. Liczba listów gończych zwala z nóg

Pijany kierowca uciekał przed policją na S8. Staranował radiowóz!

Gdzie szukać pomocy w sytuacjach kryzysowych?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys bądź masz myśli samobójcze, zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • Strona internetowa pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Sonda
Czy depresja to problem, z którym walczy się w Polsce w odpowiedni sposób?