TRAGEDIA w Bystrej! Nie żyje mężczyzna znaleziony w lokalnym potoku

2020-09-18 13:14 Adrian Teliszewski
Dramat w Bystrej! Nie żyje mężczyzna znaleziony w lokalnym potoku
Autor: Diego Fabian Parra Pabon/cc0/pixabay Dramat w Bystrej! Nie żyje mężczyzna znaleziony w lokalnym potoku

We wsi Bystra (gm. Gorlice) doszło do makabrycznego odkrycia. W lokalnym potoku kobieta zauważyła ciało mężczyzny. Mając nadzieję na jego uratowanie wezwała pogotowie, lecz mimo prób reanimacji 47-latek zmarł. Trwa wyjaśnianie okoliczności tej tragedii. Zaledwie trzy dni temu do podobnego zdarzenia doszło w Rupniowie.

Tragedia w Bystrej

Do makabrycznego odkrycia w Bystrej (gm. Gorlice) doszło dziś (18 września) rano. Jak opisuje portal Sadeczanin.info, po godz. 7.00 mieszkanka wsi zauważyła w lokalnym potoku ciało mężczyzny. Natychmiast wezwała służby ratunkowe, które podjęły próbę reanimacji 47-latka, niestety mimo tych wysiłków mężczyzna zmarł. Postępowanie w sprawie jego śmierci prowadzi policja pod nadzorem prokuratury. Okoliczności zgonu ma między innymi wyjaśnić zaplanowana sekcja zwłok.

Zwłoki w Rupniowie

Niestety to nie pierwszy taki przypadek w regionie. Zaledwie trzy dni temu do niemal identycznego zdarzenia doszło w Rupniowie (gm. Limanowa). Wówczas zwłoki również zostały znalezione w potoku, a denatem okazał się być 68-letni mężczyzna. Także w tym przypadku trwa postępowanie mające na celu wyjaśnienie okoliczności tej tragicznej śmierci.

Szalony rajd motocyklistów na DTŚ. Było o krok od tragedii

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.