W Białej znaleziono ciało kobiety. Czy to zaginiona Agata?

i

Autor: KGGucwa/CC BY-SA 3.0/wikipedia Ciało znajdowało się przy brzegu, w rejonie prowadzonych ostatnio poszukiwań na terenie gminy Pleśna.

W Białej znaleziono ciało kobiety. Czy to zaginiona Agata?

2021-07-22 7:41

W rzece Biała zostało wczoraj (21 lipca) znalezione ciało kobiety o nieustalonej jeszcze tożsamości. Ostatnio na terenie gminy Pleśna były prowadzone poszukiwania 36-letniej Agaty z Woźnicznej, która w miniony wtorek (13 lipca) wyszła z domu na spacer nad rzekę i do tej pory nie wróciła. Sprawą zajmuje się prokuratura. Śledczy sprawdzą, czy kobieta nie padła ofiarą przestępstwa.

Ciało kobiety znalezione nad Białą

Wczoraj (21 lipca) nad Białą odnaleziono ciało kobiety. Jak informuje portal Tarnow-112.pl, służby otrzymały zgłoszenie o makabrycznym znalezisku około godz. 18.00. Obecnie nie jest jeszcze znana tożsamość kobiety, której ciało znajdowało się w zaroślach przy brzegu rzeki. Ostatnio w tamtym rejonie były prowadzone poszukiwania 36-letniej Agaty z Woźnicznej. We wtorek, 13 lipca wyszła ona z domu na spacer nad rzekę i do tej pory nie wróciła. Bliscy stracili z nią jakikolwiek kontakt. W ramach akcji poszukiwawczej przeczesywano lasy w Janowicach, Szczepanowicach i Dąbrówce Szczepanowskiej oraz brzegi rzeki Biała, jednak zaginiona kobieta nie została odnaleziona. Na polecenie prokuratury ujawnione wczoraj ciało zostanie poddane badaniu sekcyjnemu. Pozwolili ono na ustalenie przyczyny śmierci oraz ewentualnego udziału osób trzecich. Śledczy sprawdzą również, czy ciało należało do zaginionej 36-latki.

PRZECZYTAJ: Ksiądz z Bystrej oskarżony o znęcanie się nad małymi dziećmi. Miał bić po głowie i ciągnąć za uszy

ZOBACZ: Nowy Sącz: 18-latek ofiarą rozboju. Kryminalni zatrzymali podejrzanego

Pierwsza pomoc - czy wiesz, jak jej udzielić?

Pytanie 1 z 10
Wypadek samochodowy
wypadek samochodowy
Tu zostanie pochowany zamordowany na os. Kościuszkowskim Krzysztof P.