Taśma policyjna

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Horror!

Zmasakrowane zwłoki starszego mężczyzny w Wielkiej Wsi. Zabił go 43-latek?

2022-11-21 6:31

Trwa ustalanie okoliczności makabrycznego zdarzenia, do którego doszło w niedzielę, 20 listopada w Wielkiej Wsi koło Wojnicza na Małopolsce. W jednym z budynków znaleziono zwłoki 86-letniego mężczyzny z licznymi ranami. Wszystko wskazuje na to, że doszło do morderstwa, a sprawcą jest 43-latek.

Do makabrycznego odkrycia doszło w niedzielę. Zwłoki 86-latka zostały znalezione na posesji w Wielkiej Wsi (woj. małopolskie). Jak informuje Polska Agencja Prasowa, policjanci otrzymali informację, że śmierć mężczyzny to skutek zabójstwa.

- W niedzielę otrzymaliśmy informację, że doszło do zabójstwa 86-letniego mężczyzny, mieszkańca Wielkiej Wsi - tłumaczy oficer prasowy tarnowskiej policji asp. sztab. Paweł Klimek. - Policjanci, którzy przybyli na miejsce zastali tam również 43-letniego mężczyznę, który prawdopodobnie jest sprawcą zabójstwa.

Na miejscu prowadzone były dochodzenie z udziałem prokuratora oraz biegłego lekarza. Policja na razie nie ujawnia, jaki był motyw, ani w jaki sposób doszło do zbrodni.

Na chwilę obecną wiadomo jedynie, że starszy mężczyzna miał liczne rany kłute oraz obrażenia głowy. Obaj mężczyźni nie byli ze sobą spokrewnieni.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Strzelanina i zabójstwo w Unisławiu