Zwłoki mężczyzny pod blokiem w Tychach

i

Autor: policja

Szokujące odkrycie

Zwłoki w zbiorniku na zwierzęce odchody. Makabryczne odkrycie w Małopolsce

2023-01-15 16:00

Strasznego odkrycia dokonano w miejscowości Jelna w powiecie nowosądeckim w Małopolsce. W piątek, 13 stycznia 2023 zwłoki 32-letniego mężczyzny znaleziono w zbiorniku na zwierzęce odchody. Ciało znaleźli członkowie rodziny.

W piątek, 13 stycznia 2023 w miejscowości Jelna w Małopolsce dokonano strasznego odkrycia. Członkowie rodziny znaleźli ciało 32-latka w zbiorniku na zwierzęce odchody. Informacje te potwierdził na łamach "Gazety Krakowskiej" Przemysław Kałuziński z sądeckiej PSP. Poinformował, że ciało znajdowało się na zewnątrz zbiornika, a nogi zanurzone były w jego zawartości.

- Z informacji uzyskanych przez policję wynikało, że mężczyzna został wyciągnięty przez członków rodziny. Nasze działania polegały na wyciągnięciu mężczyzny. Policja prowadziła swoje czynności - przekazał.

O szczegóły i ustalenia policji zapytali dziennikarze "Gazety Krakowskiej" podkom. Barbarę Szczerbę z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

- Dyżurny ma wgląd tylko do zdarzeń bieżących, czyli takich, które się odbywają teraz i je koordynuje. Informacji o zdarzeniach z tygodnia udzieli rzecznik w Nowym Sączu w godzinach urzędowania czyli w poniedziałek - powiedziała  podkom. Szczerba.

Odpowiedź na to, co było przyczyną śmierci 32-latka najprawdopodobniej odpowie sekcja zwłok.

Mija rok od śmierci Emilki z Komorowa
Sonda
Czy boisz się śmierci?

Nekrofil i morderca z Poznania latami siał postrach na cmentarzach.

Kim był "Zimny Chirurg"? Posłuchaj mrocznej historii Edmunda Kolanowskiego!

Listen on Spreaker.