140 kg karmy dla zwierząt ze schroniska. To pomysł dzielnicowego z Konecka [ZDJĘCIA]

2020-04-28 11:35

Policjanci z Konecka dobrze wiedzą, że obecne czasy są bardzo trudne również dla czworonożnych przyjaciół. Służby zorganizowały akcję i przekazały 140 kg karmy dla czworonożnych podopiecznych ze schroniska Disel. - Inicjatorem pomysłu był dzielnicowy z gminy Koneck, którego bardzo chętnie wsparli mieszkańcy z jego rejonu - cieszy się asp. Marta Błachowicz, oficer prasowy KPP w Aleksandrowie Kujawskim.

We wtorek (28 kwietnia) policjanci z Konecka przekazali do schroniska Disel ponad 140 kg karmy dla czworonożnych podopiecznych. Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia był dzielnicowy z Konecka, który jako pierwszy zakupił część karmy. Swoim pomysłem podzielił się z mieszkańcami z jego rejonu, którzy pomogli w zakupie większej ilości pożywienia.

- W imieniu własnym oraz pracowników schroniska serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji i pomogli w zebraniu tak potrzebnych produktów - przekazuje asp. Marta Błachowicz, oficer prasowy KPP w Aleksandrowie Kujawskim.

Piękny gest mieszkańców regionu pokazuje, że warto pamiętać o zwierzakach, dla których obecny czas również jest bardzo trudny.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

 

Super Raport 27 IV (goście: Kowal, Braun)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE