20-latek wyładował frustrację w centrum Torunia. Tłumaczył się problemami rodzinnymi

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe 20-latek wyładował frustrację w centrum Torunia. Tłumaczył się problemami rodzinnymi

Dewastacja

20-latek wyładował frustrację w centrum Torunia. Tłumaczył się problemami rodzinnymi

2023-06-20 14:57

20-latek został zatrzymany po tym, jak w środku nocy zdewastował przystanek autobusowy przy ulicy Szosa Chełmińska w Toruniu. Mężczyzna przyznał strażnikom, że ma problemy rodzinne i to właśnie one popchnęły go do tego czynu.

20-letniego dewastatora zatrzymali funkcjonariusze Straży Miejskiej w Toruniu. Całe zamieszanie miało miejsce w nocy z niedzieli na poniedziałek (19 czerwca 2023 r.). Ok. godziny 1:30 świadek powiadomił dyżurnego SM o niepokojącym zdarzeniu. Praca o tej porze to dla stróżów prawa nic nowego. - Na miejscu strażnicy potwierdzili zniszczony przystanek, połamaną tablicę z rozkładem jazdy oraz wypchniętą boczną szybę wiaty - przekazuje Jarosław Paralusz, zastępca komendanta i rzecznik prasowy municypalnych.

Toruń: Zdewastował przystanek. Tłumaczył, że to przez problemy rodzinne

- Obok stał młody mężczyzna, który został wskazany przez osobę zgłaszającą, jako sprawca dewastacji. Zatrzymany 20-latek przyznał się do chuligańskiego wybryku tłumacząc swoje zachowanie problemami rodzinnymi - dodaje Paralusz.

Sprawca był wyraźnie pod wpływem alkoholu. Został przekazany policji, która prowadzi w jego sprawie dalsze czynności.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy kary za akty wandalizmu powinny być bardziej dotkliwe?