Mnóstwo emocji

Bluesowe trio dało spektakularny koncert w Toruniu. Mamy zdjęcia

2023-03-03 13:48

Toruń: W miniony poniedziałek (20 lutego 2023 r.) w Hard Rock Pubie Pamela wystąpiła amerykańska grupa The Black Hole. Muzycy rozkochali w sobie publiczność. Mamy zdjęcia z tej imprezy. Prezentujemy je na se.pl.

Toruński Hard Rock Pub Pamela kończy w tym roku 25 lat. W tym lokalu niejednokrotnie przeżywaliśmy wspaniałe koncerty bluesowe. Nie inaczej było 20 lutego, kiedy to wspaniały występ zaprezentowała grupa The Black Hole. Frekwencja dopisała, a publiczność była zachwycona popisem Amerykanów. Po koncercie był czas na rozmowy i wspólne zdjęcia. 

- Hard Rock Pub Pamela w Toruniu to jeden z najbardziej znanych klubów bluesowych w Polsce. Za każdym razem, gdy wchodzę tu na scenę, rozumiem dlaczego. Kameralne otoczenie jest jak żadne inne. Prawdziwa perełka w europejskim bluesie i rocku. Również tym razem odczułem atmosferę tego miejsca - powiedział lider kapeli, Levi Valasguez.

Zdjęcia z koncertu bluesowego tria prezentujemy pod tekstem. Tymczasem właściciel lokalu planuje kolejne ciekawe wydarzenia, o których będziemy informować niebawem.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Koncerty w telewizji czy na żywo?